ASUS O!Play HD2 Vs. Panasonic DMP-BDT310EG

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Odpovědět
maslik
Kontaktovat uživatele:

ASUS O!Play HD2 Vs. Panasonic DMP-BDT310EG

Příspěvek od maslik »

Neměl někdo možnost vyzkoušet, co se kvality zvuku týká, tyto dva přístroje či obdobu?? Jsem vlastníkem Asuse a chci jít zvukově výše, ale nechci ztratit funkčnost. Díky

http://www.alza.cz/asus-oplay-hd2-d198815.htm
http://www.alza.cz/panasonic-dmp-bdt310 ... 244223.htm

MartinSt4
Kontaktovat uživatele:

Re: ASUS O!Play HD2 Vs. Panasonic DMP-BDT310EG

Příspěvek od MartinSt4 »

Bohužel toto je dotaz o ničem. Chybí veškeré další informace, jako je zbytek sestavy, preference, jaké soubory se budou přehrávat. Oba přistroje nejsou určené na přehrávání hudby v nějaké vyšší kvalitě. Nedá se bavit o nějakém hifi. Vzhledem k tomu, že mám Oplay Air mohu zodpovědně prohlásit, že výměna nemá smysl. MMC jsou použitelná s externím DACem, ale zázraky nelze očekávat.

fighter312sqraf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fighter312sqraf »

Ahoj, jestli bych se taky mohl zeptat na velmi podobny dotaz. Mam MMC Xtreamer SW, z nej optikou do AVR CA 540R V3 (takze uplatnuje se DAC v AVR), repro AE Aelite 3. Z Xtreameru posloucham FLAC, ale mam porad pocit, ze to neni ono, verim, ze na vine je MMC, optika ma beztak na prd hodiny atd. je to tak? Myslite, ze by mi mohl pomoct DACMagic (popr. DACMagic Plus) zarazeny mezi, tzn z DACu uz analog do AVR? Taky mam ted jeste jedno dilema a to, ze muzu mit novy CDP 740C za 10.000Kc, ktery bych mohl pouzit jako DAC diky jeho vstupum. Tak co myslite? Zatim dik. Martin.

MartinSt4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinSt4 »

fighter312sqraf píše:Ahoj, jestli bych se taky mohl zeptat na velmi podobny dotaz. Mam MMC Xtreamer SW, z nej optikou do AVR CA 540R V3 (takze uplatnuje se DAC v AVR), repro AE Aelite 3. Z Xtreameru posloucham FLAC, ale mam porad pocit, ze to neni ono, verim, ze na vine je MMC, optika ma beztak na prd hodiny atd. je to tak? Myslite, ze by mi mohl pomoct DACMagic (popr. DACMagic Plus) zarazeny mezi, tzn z DACu uz analog do AVR? Taky mam ted jeste jedno dilema a to, ze muzu mit novy CDP 740C za 10.000Kc, ktery bych mohl pouzit jako DAC diky jeho vstupum. Tak co myslite? Zatim dik. Martin.
Těžko radit, ale v mém případě je rozdíl mezi DacMagicem a Dacem v AVR -Denon 2310 je znatelný, ale musím zdůraznit, že signál s DacMagic jde do stereo zesilovače a ne do AVR . Hodně taky záleží na kvalitě Flac souboru. Asi bych koupil CDP cena je stejná jako cena DacMagicu a navíc je tam CD. A pak slabým článkem zůstane AVR.

fighter312sqraf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fighter312sqraf »

Diky za radu, nastesti s tim mojim AVR to neni tak spatne, jeden z nejlepe hrajicich ve stereu. Nejlepsi by bylo si ten Dacmagic asi pujcit a vyzkouset.Ten CDP bych bral, jen bohuzel tech placek moc nemam. DAC budu asi muset zkusit pridit starsi kvuli cene. Moje touha je OPPO BDP-95, aspon bych mohl vyhodit Xtreamer, ta cena! To uz neni normalni, ikdyz je zrejme skvely.

Odpovědět