AYRE C-5XE

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Odpovědět
vanav
Kontaktovat uživatele:

AYRE C-5XE

Příspěvek od vanav »

Slyšel jste někdo tenhle univerzální přehrávač? Od letošního roku je prodávána vylepšená verze Ayre c-5xeMP.

http://www.golias.cz/index.php?modul=au ... ab5e7d9c20

pasul
Kontaktovat uživatele:

Re: AYRE C-5XE

Příspěvek od pasul »

První přístroj v doporučených CD/SACD přehrávačích ve Stereophile. Kategorie A. Samotný John Atkinson ho má ve svém systému. Citace: "The Ayre C-5XE has proved to be the best-sounding product I've heard all year". Něco to o tomto stroji vypovídá. Ovšem zajímavé je, že Ayre používá jeden OZ a to tuším AD844 a ten je zapojen bez celkové zpětné vazby. Jde to pouze s ním. Takže parametry nic moc. Je pravda, že nevím, jestli to je ještě v tomto modelu také.

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Je to stroj, který IMO určitě stojí za vyzkoušení a bude velmi, velmi dobrý. AD844 používá Charles bez výstupního diamond bufferu, tedy výstup z vývodu č. 5. Důvodem je obejít jednu z největšího bolestí všech OZ - malý klidový proud koncového stupně. AD844 je pro mě OZ s nejpřirozenějším zvukem (jediný, který znám). Je to velmi rychlý OZ s proudovou ZV a jeho struktura je symetrická.

mafo22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafo22 »

zaujimavy link na citanie,

http://www.high-endaudio.com/RC-Digital.html

kde bol hodnoteny aj Ayre c-5XE a velkeho nadsenia sa nedockal :mrgreen:

vanav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vanav »

Já neumím moc dobře anglicky, ale jestli jsem to pochopil dobře, tak v jednom z těch testů (THE FALL 2007 DIGITAL "SHOOTOUT") je nejhorší a v tom druhým (THE "RE-EDITED" 2007 DIGITAL SHOOTOUT) je to spolu s Audio Research CD7 produkt roku 2007 s hodnocením Class A+ - The Very Best. Tak teď nevím, co si o tom mám myslet.

Mih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mih »

Jestli je nejhorší mezi vynikajícími... to je přece výborný přehrávač, ne? Žádnou velkou vědu bych v testech ale nehledal.

mafo22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafo22 »

Skor sa pozastavuju nad tym, ako je ten player super vychvaleny v recenziach, kedze oni vzajomnym porovnavanim zistili, ze to hra ako sracka. :lol:
Treba precitat celu stranku, je tam mnoho zaujimavosti

Odpovědět