JITTERBUG

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Odar

Re: JITTERBUG

Příspěvek od Odar »

Tak som si na ten odkaz teda klikol a po prvej vete
Jakkoliv poslech z počítačů není výjimečný již poměrně dost let, je to teprve relativně krátká doba, kdy jej lze považovat za plnohodnotnou alternativu ostatních digitálních zdrojů.
som to radsej zavrel :lol:

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 »

Co čekáte, vždYť Daniel Březina je známý pohádkář.

Petanek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petanek »

Ten Audioquest je hodně zvláštní .... věřil bych řešení např. iFi iUSB3.0, kde dochází k rekonstrukci signálu a "přečasování" toku datových paketů, tak aby receiver čip neměl na straně DAC problémy + čisté napájení. Byť taky nechápu, jak docílili kompatibility s USB 3.0 s galvanickým oddělením, ale tento Audioquest spíše vypadá jako "snake oil".

Carlos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Něco na tom JITTEBUGu je. Používám jej k propojení miniPC přes USB kabel s DAC a pocitově mi připadá zvuk lepší, klidnější, více detailů v prostoru. Je to názor bez měření, pouze pocit, ale i ten patří k poslechu. Jsem s tím spokojen.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Jitterbug jsem pořídil "pro klid duše". Mám jej asi 3 týdny a zvukový rozdíl neslyším. Resp. někdy mám pocit, že to hraje líp, jindy že ne, jindy mám pocit, že to hraje božsky s ním i bez něj, jindy to prostě nehraje s ním ani bez něj :-). Klasika. ABX test jsem si nedělal, ale s velkou pravděpodobností bych u něj zcela propadl.

dkdkdk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dkdkdk »

Podle měření je vliv Jitterbugu, ale i jiných sticků, diskutabilní
http://www.computeraudiophile.com/f6-da ... %85-31332/

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Jj.
a Asi se to taky bude chovat různě v různých řetězcích. Vzhledem k ceně jsem pořídil čistě "pro klid", v rámci hraní si s detailama :-).
Posun beden o 30 cm udělá výrazně větší rozdíl ve zvuku :-).

blesk666
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od blesk666 »

no z toho mernaia sa podla mna naopak potvrdzuje ze Pitrs pocujes spravne. Jitterburg z hladiske merania prakticky nulovy vysledok (najhorsi z testovanych kuskov). Subjektivne hodnotenie testerov presne koreluje s nameranymi vysledkami ifi Nano 3.0 USB+Intona najlepsie meranie aj subjektivne najvacsi prinos s ohladom na zvuk

Odpovědět