Mark Levinson No.36

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Odpovědět
pasul
Kontaktovat uživatele:

Mark Levinson No.36

Příspěvek od pasul »

Prvně bych chtěl moc poděkovat Renownovi za pomoc s koupí tohoto stroje.

Samotný stroj budu používat s multimediálním přehrávačem od Pixelmagic HD Mediabox.Mám to vše komplet doma.Chybí akorát pořádné kabely.

Pár foto:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Na nějaké rychlé závěry je brzy,ovšem již teď musím říct,že je to opravdu zvukově na špičkové úrovni.

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson No.36

Příspěvek od Mark Levinson »

Pašule *thumbs up*
potom nezapomeň napsat jak to hraje a jak si to k sobě sedlo. Dobré by bylo vyzkoušet ten digitální kabel od Riga (Acoustic revive), co? Peer si ho nemůže vynachválit.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Mark Levinson píše:Pašule *thumbs up*
potom nezapomeň napsat jak to hraje a jak si to k sobě sedlo. Dobré by bylo vyzkoušet ten digitální kabel od Riga (Acoustic revive), co? Peer si ho nemůže vynachválit.
Mě by ani nic jiného nenapadlo použít. :mrgreen: Podrobnosti o zvuku procesoru samozřejmě sdělím.Ovšem víš co já si o tomhle sdělení přes net myslím.Hele na Audiomarktu máš svoji velkou slabost-Reimyo DAP-999 EX a Reimyo CDT-777.Ovšem je to taková řacha,že to není normální...

Obrázek
Obrázek

ciba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ciba »

Cau Robine , tak ti take gratuluji k novemu prevodniku ,ted to bude ta spravna jizda *thumbs up* .. tak si to postupne vsechno vyzkousej a pak dej vedet jak to vnimas , myslim , ze to moc chyb nebude mit ..

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

Halvně mne zajímá Tvůj názor na Mediabox. Jestli jsi s ním spokojen po funkční stránce a jestli po zapojení externí převodník došlo ke zlepšení zvuku atd. atd.
Gratuluji ke koupi kvalitního převodníku *thumbs up*

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Tak pánové.Dnes jsem rychle fičel z práce abych to pořádně otestoval.Od 15-té hodiny sedím,poslouchám a říkám si k...a to není možné. :shock: Opravdu jsem neměl odvahu zapnout BelCanto.A tuším,že by to nedopadlo dobře.Mě snad jebne. :cry:

Mediabox mám HDMI kabelem(Bandridge-podle Riga padák.No ale nevidím žádný problém v obraze.) propojen do mé 42" LCD Sharp ve full HD.Chtěl jsem hlavně vyzkoušet nějaký filmeček ve vysokém rozlišení.Ovšem na to vůbec nedošlo.Pár věcí z Avaxu ve Flacu jsem nahrál do Mediaboxu.Digitálním stříbrným kabelem Neotech ND-021080 do ML No.36 a nějaký obyčejný Monster Cable cinc do preampu No.380S(Symetrika bude následovat).

Musím opravdu říct,že takový masakr jsem nečekal.Je slyšet větší rozdíl mezi jednotlivými CD a v případě tohoto výběru-HDEND Audiophile Air1 i mezi jednotlivými skladbami.Ono se to ovšem špatně popisuje přes net.Je třeba to slyšet.Já mám opravdu obavy,že když udělám z toho Garbareka nějaký ten Flac a začnu přepínat mezi BelCantem a tímhle ML/Mediabox kombem,tak to nedopadne dobře a jsem zase v kole nákup/prodej/nákup/prodej.Přesně tak,jak jsem to nechtěl.Samozřejmě to beru tak,že tenhleten ML No.36 má na tom největší podíl a prostě si lépe sedl do mého systému.

BelCanto PL-2.Špičkový CD/SACD/DVD přehrávač.Nemá někdo zájem?Určitě se domluvíme. :mrgreen:

boxer

Příspěvek od boxer »

Jasně. Za 15 kolíků si ho dám do pokojíku. *palec*

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Boxere pro tebe mám "special price".Dáš mi 15 kolíků v Eurech a je to tvoje.Ovšem tenhle stroj je zcela zbytečný pro tebe,jak tak koukám na tvůj podpis. :lol:

U nás a obzvláště na fórech je tento stroj neprodejný.Holt tak už to je.Bohužel.Samozřejmě pokud nepočítám,takový nesmysl,co jsi nábídnul ty. :roll:

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

pasul píše:Boxere pro tebe mám "special price".Dáš mi 15 kolíků v Eurech a je to tvoje.Ovšem tenhle stroj je zcela zbytečný pro tebe,jak tak koukám na tvůj podpis.............
Tak a máš to ! :lol:
To bys to musel doplnit tím Mediaboxem aby byl IN ! :lol: :lol:
Takhle jsi jen holoprdelník ! :lol: :lol: :lol:

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Aleska-Klídek.Já vím,že tě sere tvůj nesmyslný závěr ohledně Mediaboxu.Co jsi s ním prováděl,já moc dobře vím taky.No ale i takoví jsou mezi náma.Bohužel...Poté ještě zveřejňuješ závěry na internetu,které vyvozuješ z přístroje tebou upraveného.No co dodat.Ale beru to sportovně.Nesportovně to určitě bude brát dovozce.Jen mě vadí,že Mediabox potápíš.A tenhleten přístroj si to určitě nezaslouží. *taktone*

A ještě něco.S Boxerem jsem probíral BelCanto PL-2 a né Mediabox.Myslím,že normální čtenář to pochopí.Ale tobě jde samozřejmě o tvůj komplex z Mediaboxu.Jsem ochoten kdykoli se postavit tvému zdroji signálu s tímhle kombem ML/MEDIABOX.Obávám se,že výsledek je předem jasný.Ale třeba se mýlím. *hura* :mrgreen:

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

To Pasul: Víš kulový, maximálně "jedna paní povídala", protože jsem jej nikdy neupravoval a nic s ním neprováděl. A komplex z něj nemám, již je pryč. A k tomu dovozci ? Nechci mu křivdit, možná že ten můj kus se vyhnul kontrole a on za to nemůže. Takový je život.

Odpovědět