Pioneer DV-989avi vs. Denon DVD-3910

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Odpovědět
kejv2
Kontaktovat uživatele:

Pioneer DV-989avi vs. Denon DVD-3910

Příspěvek od kejv2 »

Zdar, jsem zacinajici hifista, ktery jeste vubec nic nema. A tak jsem se rozhodl zacit u zdroje. Mirim ke klasicke stereofonni sestave, ale na filmy (DVD) se samozrejme taky budu koukat, takze jsem si vyhlidl tyto dva starsi univerzalni kousky, ktere by podle ohlasu mely hrat velmi dobre i klasicka CD. Beru to skutecne jako zacatek, abych mel s cim porovnavat, kdyz se nekdy pozdeji po nakupu zbyvajicich komponent rozhodnu pro samostatne reseni prehravani CD.

Ma nekdo z pritomnych zkusenosti s nekterym z techto prehravacu? Existuji komponenty (zesilovace, bedny), se kterymi si vylozene rozumi ci naopak? Na jakou se hodi hudbu (ja posloucham prevazne klasiku)?

Pripadne jake jsou k temtu playerum alternativy, at uz novejsi ci starsi?

mac
Kontaktovat uživatele:

Re: Pioneer DV-989avi vs. Denon DVD-3910

Příspěvek od mac »

Myslím, že ani s jedním neuděláš chybu, měl jsem oba a je těžké rozhodnout, který je lepší. Univerzální přehrávač Pioneer 989 je i základem pro přehrávače high end výrobců jako Bel Canto, Lexicon, Theta Digital.
Nyní mám klon Pioneera 989 - Theta Digital Compli.

komak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od komak »

Ahoj
tiež som mal obidva a priklanam sa k Denonu.Myslim že hrá lepšie CD aSACD v stereu ako Pioneer 989.
Ako napísal kolega-ani s jedním neuděláš chybu-tiež si to myslím.
zesilovace, bedny-to si musíš doladiť sám k obrazu svojmu *palec*

Teti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teti »

Ten Denon ma pry trochu teplejsi zvuk. Jak rekli kolegove prede mnou, obe jsou to vymazlene masinky. Mozna by jsi mohl premyslet o Denon DVD A11?

kejv2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kejv2 »

Diky vsem za reakce. Nakonec se asi taky priklonim k Denonu, hlavne proto, ze podle nejruznejsich reakci by mel mit opravdu lepsi zvuk ve stereu, o coz mi jde predevsim. Taky se jich mnohem vic objevuje na ebay, skoro kazdy den jedna aukce bud na nemeckem nebo britskem. Bohuzel se zda byt docela problem nejakou aukci vyhrat *fnuk* Asi musim vymyslet lepsi taktiku.

Odpovědět