Pouze pro streamující majitele Oppo 83SE

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Odpovědět
noaid
Kontaktovat uživatele:

Pouze pro streamující majitele Oppo 83SE

Příspěvek od noaid »

Chtěl bych poprosit případné majitele Oppo BDP-83SE, kteří s ním streamují data z pc, jestli by se mi nemohli ozvat. Řeším s Oppo testery a supportem nějaký závažnější problém a potřeboval bych spolupráci při otestování. Můžete se ozvat i do SZ.
Za případnou ochotu děkuji předem.

chemik
Kontaktovat uživatele:

Re: Pouze pro streamující majitele Oppo 83SE

Příspěvek od chemik »

a uz jsi ten zavazny problem vyresil? ja streamovani vzdal...

noaid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noaid »

Není třeba vzdávat, funguje to, sice ocamcať pocamcať, ale funguje.

Já nechtěl problém řešit, ale oznámit v Oppu, probíral jsem to s jedním oficiálním testerem, ale ten neměl na to pochopit, že je principiální rozdíl mezi přehráváním z analogových výstupů a přes hdmi do jeho poslabšího receiveru. Bylo to nad jeho intelektuální síly - posouzení stylem hraje/nehraje.
Tak jsem to napsal přímo na support Oppo, a ti to dali k posouzení zase tomu testerovi, a pak mi slavnostně oznámili, že tester problém nepotvrdil, tudíž problém neexistuje. :lol: Cyklus uzavřen. Dead Lock. *thumbs down*

Tak jsem chtěl co nejvíce potvrzených hlasů, že ten problém existuje. Nedočkal jsem se, tak jsem to pak vzdal, já za sebe v podstatě ten problém řešit nepotřebuji, umím to obejít.

chemik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chemik »

me to proste nikdy nechodilo - mp3 to hraje bez problemu, to jo. Ale nekomprimovany audio to se starym FW hralo zkreslene a s novym vubec, preskakuje to pisnicky a nic nedela :-/ OPPO support asi jinou odpoved nezna - dockal jsem se uplne stejny.

Momentalne streamuju z diskovyho pole Synology. Ale ne do Oppicaka (pac ten jejich media serveru nerozumi) ale pres PC Shuttle s USB prevodnickem Carat Ruby. Sice Ruby hraje trochu hur nez OPPO ale zas ma sluchatkovy vystup :)

noaid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noaid »

To, co popisuješ - přeskakování skladeb, je zase jiný problém novějších FW, ale i to se dá obejít. V Oppu samozřejmě o tom vědí skoro 2 roky, opravili to před nějakým časem, zároveň ale zase vyrobili ten bug, kvůli kterému jsem založil to vlákno. Teď už opravují FW jen když nějaký nově vydaný kasovní bluray disk má problém s přehráváním, aby je neproháněl jeho vydavatel.

Zkreslení může být problém tvé konfigurace na synology. Jsi si jist, že to máš správně nakonfigurováno? Zkresleně to nebylo nikdy, pokud byl dlna server správně nakonfigurován. Což se většinou musí udělat ručně. Kdysi jsem srovnával CD a jeho rip přes dlna, a bylo to identické.

Kdysi mi to chodilo asi se 4-5 dlna servery ve Windows, co jsem zkoušel, vše mnou ručně konfigurováno, dokonce jsme s jedním autorem dlna sw "ladili zvuk". Poté, co tam zavedli jednu z chyb, to chodí už jen s jedním dlna sw, ale celkem bez problémů.
Stejně tak u streamování videa tam časem zavedli drobný bug s aspect ratio, ale i ten se dá lehce obejít, takže i stream videa mi šlape bez problémů a bez rekódování.

Odpovědět