PS Audio Ultra Series

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Odpovědět
eLko
Kontaktovat uživatele:

PS Audio Ultra Series

Příspěvek od eLko »

Prechadzal som si forum na PS Audio a natrafil som na fotky ich novej,ocakavanej rady. Este to je iba v alpha testingu,ale vyzera to dobre.Cena pre USA by mala byt 2-3t usd za transport a tak isto aj DAC. U nas to bude pochopitelne skoro raz tak drahe.

Obrázek

Obrázek

manicka
Kontaktovat uživatele:

Re: PS Audio Ultra Series

Příspěvek od manicka »

Hezké!
Transport je jen CD nebo i pro jiné formáty? Jaké má DAC vstupy?

Jak jsi spokojen se svým převodníkem a hraje lépe než Meridian, ze kterého ho krmíš?

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Nevím, ten touch display mi tam moc nesedí.připimíná mi to řadu lab. přístrojů.
Ale jinak asi slušný.

Filip Kolinsky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip Kolinsky »

I mne by zajímal ten DAC. Snažil jsem se prohledat nějaké info o něm, ale jden píše tak, druhý zase vychvaluje jiné DACany.

eLko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eLko »

Manicka
transport by mal tusim zvladat snad vsetko a mal by fungovat na principe nejakeho nacitavania cd do pamate. Niekde pisali,ze tam das cd,pustis,bude hrat nejaku chvilu a potom vyberies cd a zacnes ho ukazovat znamym a pritom hudba stale hra,lebo sa nejaka cast nahrala do pamate.Zasa vlozis cd spat a frci to dalej :D

vstupy vidis na obrazku: xlr,bnc,usb,optical,2x HDMI....a aj transport ma vystup HDMI,tak to moze byt zaujimave.

no musim sa priznat,ze po dlhom porovnavani dacu v meridiane a ps audio dacu sa mne osobne viac pacilo ps audio. Taky detailnejsi,autoritativnejsi zvuk.Viac stavy. Mozno tym upsamplingom a xlr vystupmi. Vsak teraz aj predavam ten meridian,lebo v podstate neni vyuzity naplno,tak je skoda drzat taky cdp doma kvoli digitalnej casti iba.

Filip Kolinsky

no o tomto zatial info nezozenies,je to alpha testing.Cize este nebolo nic zverejnene. Ale myslim,ze to bude este lepsie ako ten moj.Ja mam PS audio digital link 3 a je to fakt parada. Ma to nekompromisne zvladnutu napajaciu cast a osadene najnovsimi burr brown cipsetmi. Upsampling a xlr vystupy.

manicka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od manicka »

No nevím nevím, byl bych opatrný s tou změnou transportu, má ve zvuku zásadní vliv a vynikající transport nebývá moc levnější než celý CDp.
Má tvůj DAC možnost přivést nebo vyvést clock? Můj A.A. CD komplet má sice zastaralý 20bit DAC, ale kvalitní transport a společný clock vedený všemi 3 částmi nezávisle pomocí I2S bus. Bojím se, že i kvalitnějším DACem bez synchronizace hodin můžu ztratit...

ketas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ketas »

Pánovia co riesite vopred.Ake mozete o niecom pisat co ste este nevideli a hlavne nepoculi. Kritizovat je to najlahsie co sa da ,vid novy slovensky casopis HIGH END.Vieme ze niektori na tomto fore maju najlepsie co sa da kupit na trhu ,, lebo to maju doma,, a neuznavaju mnohe ine co nepoznaju.Nova rada od PS AUDIA sa bude predavat od konca februara 2009.Pracoval na nej 2 roky tim skusenych odbornikov a mal som osobnu skusenost preverit si ich schopnosti a vybavenie priamo vo firme.Treba si prelepit oci *sunglases* a otvorit usi a hlavne pocuvat a potom referovat o niecom.Nech zije dobra hudba je to o tom *2thumbsup*

manicka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od manicka »

Keťas: A kdo a kde tu kritizoval nové PS Audio? Asi už si nerozumíme...

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

manicka píše:No nevím nevím, byl bych opatrný s tou změnou transportu, má ve zvuku zásadní vliv a vynikající transport nebývá moc levnější než celý CDp.
Má tvůj DAC možnost přivést nebo vyvést clock? Můj A.A. CD komplet má sice zastaralý 20bit DAC, ale kvalitní transport a společný clock vedený všemi 3 částmi nezávisle pomocí I2S bus. Bojím se, že i kvalitnějším DACem bez synchronizace hodin můžu ztratit...
to mě zajímá. přemýšlel jsem, že pomocí I2S propojím transport s CDM4 za SAA7350 s dacem s TDA1547. jakým kabelem a s jakými konektory máš I2S vedený?

manicka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od manicka »

Je to takový jakoby menší pětikolík, podívej se na fotky zadních panelů Stello DAC-100 Signature, North Star Design, Perpetual Technologies nebo Audio Alchemy. Říkaly tomu I2S bus, vygooglíš takové kabely. Technicky tomu nerozumím.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

no, na I2S potřebuješ 3 vodiče - původně jsem chtěl využít cinche pro pasivní DO (+ 1), pak jsem si říkal, že místo optiky zabuduju XLR, dík, mrknu na to. konstrukci kabelu asi nepoznáš, že? uvažoval jsem o pletené. ale ne asi licnu, spíš dráty...

Odpovědět