USB DAC: Audinst HUD-mx1

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Odpovědět
zero
Kontaktovat uživatele:

USB DAC: Audinst HUD-mx1

Příspěvek od zero »

Čau lidi. Jelikož je na webu spousta jazzových rádií, která jako zvuková kulisa dobře poslouží (ponechme teď stranou kvalitu vysílání), chci připojit svoje Vaio k zesilovači. Neřeším teď hifi, chci spojit fungující, hrající a nervynedrásající celek. Narazil jsem na tenhle USB převodník: http://www.audinst.com/en/products/
Pokud s tím byl někdo v kontaktu, uvítám jakýkoliv postřeh. Dík.
(Sluchátkama si uši neničím, takže výstup na sluchátka mi je volný).

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: USB DAC: Audinst HUD-mx1

Příspěvek od Renown »

Pokud neřešíš sluchátkový výstup, tak si kup Project USB Box, obsahuje to stejnou technologii a stojí to polovinu

Vit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vit »

USB Box (za mne teda pěkně fuj PCM2702...)
Obrázek

Najdi 262 rozdílů:-)
HUD-MX1
Obrázek

Podle čipu to je cmedia a ne PCM.

Co kdyby sis k vaiu koupil nějaký dobrý jack-cinch kabel a ušetřil si starosti s blbýma USB převodníkama?

koshman56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koshman56 »

Audinst jsem měl donedávna doma a hraje hodně slušně! Pokud Ti stačí jen USB vstup, tak není co řešit. Přes USB jede až 24bit/96kHz (čip Tenor TE7022L) a ovladače nepotřebuješ. Jako DAC je použitý Wolfson WM8740 jako u CA DAC Magicu. Jeden čip je i v patici, takže do určité míry se dá změnit i výsledný zvuk, ale podle mě je to zbytečné. Mimo jiné je také slušně hodnocený na Headphonia.com...

enregistree
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od enregistree »

zero píše:Čau lidi. Jelikož je na webu spousta jazzových rádií, která jako zvuková kulisa dobře poslouží (ponechme teď stranou kvalitu vysílání), chci připojit svoje Vaio k zesilovači. Neřeším teď hifi, chci spojit fungující, hrající a nervynedrásající celek.
Nazdar, jaka radia poslouchas? Obcas naladim KSCM Jazz, kde hraji spis starsi veci. Pro prenos z notebooku do zesilovace zvaz misto USB Airport Express nebo podobnou wifi krabicku, ktera prijima data bezdratove (airtunes) a ma vystup analogovy / digitalni (S/PDIF opticky minijack). Je to max. 16/48, takze zvlada i CD kvalitu. Navic Airport Express se da pouzit jako wifi base station nebo rozsiri dosah stavajici site.

V posledni dobe jsem si oblibil pousteni net radii pres ipod touch (iphone), to je jeste pohodlnejsi nez z pocitace.

Odpovědět