Modushop

Co si doma sami stavíte, pájíte - reprobedny, zesilovače, gramofony atd.
Odpovědět
Peer
Kontaktovat uživatele:

Modushop

Příspěvek od Peer »

Chystám se na nějaké DIY a hledal jsem vhodnou krabici, která by vypadala dobře.
A našel jsem. Je to italská firma Modushop. Přední panel je z 1 cm hliníku. Vybrat si můžete
z různých rozměrů a v provedení stříbrný elox nebo černý. Buď klasický rozměr nebo rack.
http://www.modushop.biz/ecommerce/cat077_l2.php?n=1
Ceny velmi přijatelné.
Na Slovanetu se dělá skupinový dovoz. Tak pokud někdo potřebuje, může kontaktovat
Juan Valiente:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=3241

Obrázek

Peer
Kontaktovat uživatele:

Re: Modushop

Příspěvek od Peer »

Zatím jsem tajemný jako ty :D
Ale budou v tom elektronky...

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

Peer:
Ale, ale? Copak to bude, jsem také zvědav?

Filip Kolinsky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip Kolinsky »

Peer píše:Zatím jsem tajemný jako ty :D
Ale budou v tom elektronky...
To je mi ale překvapení :o Lampičky budou budou sloužit jak?

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Podle mě lampičky patří k deskám...

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Pokud by měl ještě někdo zájem o krabici modushop, tak tento týden končí hromadná objednávka
na Slovanetu.
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=3241

Modushop
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Modushop »

Není nic jednoduššího než vybrat a objednat krabici na www.modushop.cz :-)

Obrázek

bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubuxin »

Použil som pár krabíc z modushopu, väčšina nakúpená cez modushop.cz úplne bez problémov. Doporučujem, Taliani sú na poštovnom o niečo drahší. Juan už groupbuy z modu nerobí.

TAB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAB »

Já jsem před týdnem objednal pouze zatím bočnice z českého modusshopu. Podle kvality pak budu objednávat dál. Panel přední i zadní včetně vrchního i spodního víka si budu nechávat řezat vodním paprskem na míru...Objednávat to v Itálii mi nepřijde výhodné.

TAB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAB »

Tak konečně mě přišly z Modushopu bočnice. Musím říct, že jsem nečekal takovou kvalitu. Černé eloxování je kvalitní a kartáčový vzhled také pěkný. Bál jsem se oděrek, protože elox je na to hodně náchylný a až na jednu dubičku je to OK. I tak ale budu dělat nástřik, protože elox není trvanlivá ochrana a snadno se poškrábe..

bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubuxin »

Elox nie je trvanlivá ochrana??? Možno preto sa používa na Al konštrukcie ktoré prídu do styku s poveternostnými vplyvmi, napr. na okná, vývesné tabule, stánky,.....
Myslíš že farba je na tom lepšie? Možno prášková, ale načo ti je potom škriabaný povrch?

TAB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAB »

Tak elox v tomto podání není pro mě dobrý a napsal jsem to v příspěvku a asi nečteš nebo si to přehlédl. Ten elox lze lehounce nehtem poškrábat. Proto taky eloxované komponenty po par letech a stěhování jsou plné škrábanců. To, že je povrch tzv. kartáčový jsem nepotřeboval. Povrch mám vybraný. Bude se to elektrostaticky stříkat komaxitovým práškem v zrnkové úpravě. Ta barva se pak vypaluje tuším při 250C takže to bude fajnová ochrana :) Přední panel zatím ještě nemám a nejsem rozhodnut z jakého matroše to bude..

bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubuxin »

Asi ozaj neviem čítať, ale čo iné si predstaviť pod "Černé eloxování je kvalitní a kartáčový vzhled také pěkný"? Ale až "Ten elox lze lehounce nehtem poškrábat.", tak je niekde v eloxe chyba. Alebo to ľahké poškriabanie eloxu je obrúsený necht. Prášková farba je kvalitná, drží aj na násilým ohnutom materiále. Ale keď sa budeš veľmi snažiť, poškriabeš aj tú.

Odpovědět