VTA adjuster

Co si doma sami stavíte, pájíte - reprobedny, zesilovače, gramofony atd.
Odpovědět
dynox
Kontaktovat uživatele:

VTA adjuster

Příspěvek od dynox »

Vzhledem k výrazným úpravám stávajícho raménka Rega RB300 instalovaném na gramu Michell Mycro, mám v úmyslu současně instalovat VTA adjuster. Ten vyžaduje otvor v subpanelu raménka o průměru 24 mm. Bohužel až po demontáži raménka a předešlém objednání VTA adjusteru jsem zjistil, že otvor v subpanelu je pouze 23 mm.
Prosím tedy o radu jak a případně kde "přesně a bez poškození" nechat otvor subpanelu pro raménko o 1 mm zvětšit na požadovanou míru. Kruhový subpanel raménka o průměru 87 mm lze vyšroubovat a materiál vypadá na akrylát tl. cca 10 mm. Děkuji za radu a případné odkazy na toho, kdo to umí zvládnout.

LUPUS
Kontaktovat uživatele:

Re: VTA adjuster

Příspěvek od LUPUS »

JJ... pořádná fréza navrhuju nástrojařskou FNK a nástroj o půměru 24 mm příp. vykružovací hlavu... *2thumbsup*

hnojek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hnojek »

Kdybys nikoho nesehnal tak se ozvi, nevidím v tom problém, ale měli by ti to udělat v podstatě v každé obráběcí dílně. Kdyžtak napiš, jsem ze zlína.

LUPUS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LUPUS »

No ideál by byla nějaká NC fréza -kámoš mi pár věcí takhle dělal ale nejde spíš opravit ten průměr na ramínku? Je to snažší než ladit díru..je to přece jenom rotační tvar

dynox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dynox »

Pánové děkuji *palec*
Lupus udal jakým směrem se zaměřit a hnojek dokonce nabídl realizaci *hura*
Pokud jde o zmenšení průměru "pařezu" raménka, tak tudy cesta nevede - je na něm totiž závit, kterým bude raménko našroubováno do VTA adjusteru. Naštěstěstí se mi podařilo sehnat příslib zpracování otvoru na frézce. Nebo-li zázraky se dějí.

Odpovědět