základ pro DIY Wallmount

Co si doma sami stavíte, pájíte - reprobedny, zesilovače, gramofony atd.
Odpovědět
vonvichousch
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

základ pro DIY Wallmount

Příspěvek od vonvichousch »

Včera jsem byl v Ikea Ostrava a náhodou jsem zašel do výprodejové části a tam jsem narazil na tohle
Obrázek rozměr 400*430mm ,materiál nerez ocel,cena směšných 49,-Kč ,tak už je doma 8-)

enregistree

Re: základ pro DIY Wallmount

Příspěvek od enregistree »

Svareny profil vypada velmi pevne, nejenom na zed, ale i pro stavbu racku. muzes sem napsat nazev nebo kod?
Diky za skvely tip!
--
L_u_k_a_s

vonvichousch
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od vonvichousch »

Ahoj,bylo to v tom prostoru,jak má ikea v ostravě ty výprodejové a poničené věci vlevo od pokladen.Na štítku je napsané GRUNDTAL 18612 a IKEA 0850 ,jsou to asi nějaké nožky či co.Prodavali je buď samostatně za 49,nebo v páru po 90Kč.

enregistree

Diky, pratele se stejnym postizenim (audio),
nejdete nekdo z Ostravy do IKEA? Nevzali byste pro me ctyri ks techto profilu? Zaplatil bych je hned - poslal penize na ucet, jen bych poprosil o uskladneni do cervence, kdy za vami prijedu na Colours of Ostrava, jupi! Napisu do zlicinske I., kterou mam v dosahu, ale pochybuju, ze to tam take maji.
Diiiik,
--
L_u_k_a_s

enregistree

Dobry den,

je nam lito, ale tento vyrobek je v prodeji ukoncen a jiz se na OD IKEA v CR nebude dale prodavat. V IKEA v Ostrave se jedna o doprodej skladovych zasob. Jenda se o ctvercove nohy( prodvali se v paru -2ks v baleni), ktere bylo v prodeji i v ruznych velikostech.

S pozdravem a pranim pekneho dne,
Iva Psenickova
kontaktni centrum IKEA
--
L_u_k_a_s

Odpovědět