Diana Krall - Turn Up the Quiet

Hudba, která se Vám líbí a doporučili byste ji k poslechu
Odpovědět
philcol
Příspěvky: 85
Registrován: 26 bře 2015 09:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Diana Krall - Turn Up the Quiet

Příspěvek od philcol »

Návrat Diany Krall ke Great American Songbook a jazzu prvních náhravek. Vychází i na vinylu.

Obrázek

Mimochodem, co to má na té fotce vedle sebe za gramofon? :)

Uživatelský avatar
LawIAR
Příspěvky: 698
Registrován: 09 kvě 2016 22:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Diana Krall - Turn Up the Quiet

Příspěvek od LawIAR »

vyzera to ako mcintosh MT10?

zabiny007
Příspěvky: 1283
Registrován: 26 kvě 2014 14:16

Re: Diana Krall - Turn Up the Quiet

Příspěvek od zabiny007 »

philcol píše:Návrat Diany Krall ke Great American Songbook a jazzu prvních náhravek. Vychází i na vinylu.
JJ, ve čtvrtek mi jej z předobjednávky odesílali z jpc.de, v úterý bych měl mít doma. Už se těším! ;)

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall - Turn Up the Quiet

Příspěvek od PítrsPraha »

Vcera jsem poslouchal a na prvni poslech moc prijemny, klidny, typicky Diana Krallovsky album. Palec hore ;-) .

Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 981
Registrován: 17 dub 2016 23:45
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall - Turn Up the Quiet

Příspěvek od terahera »

Asi nejsem ještě ten správný hifista,toho gramce jsem si vůbec nevšiml,koumal jsem ty její nohy :)

Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 981
Registrován: 17 dub 2016 23:45
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall - Turn Up the Quiet

Příspěvek od terahera »

Teď jsem doposlouchal,nohy sice krásné,ale album naprosto luxusní!!!!Kvůli takovým má smysl vražet do sestavy nemalé částky,tohle prostě úplně pohladí uši i duši,na vynaložené prostředky za sestavu člověk úplně zapomene *palec*

zabiny007
Příspěvky: 1283
Registrován: 26 kvě 2014 14:16

Re: Diana Krall - Turn Up the Quiet

Příspěvek od zabiny007 »

zabiny007 píše:JJ, ve čtvrtek mi jej z předobjednávky odesílali z jpc.de, v úterý bych měl mít doma. Už se těším! ;)
Tak deska už je doma a ještě než začala hrát, tak jsem byl šťastný, že ji mám na vinylu. Ten pocit, když ji vytahujete z obalu, to překvapení, že je to na dvou deskách, ale jen na třech stranách. Celkem tři obaly a na nich nádherné fotky na kochání, ta radost z dárku v podobě kódu na stažení v hires rozlišení... To jsou pocity, které vyznavači hraní z HDD nikdy nepoznají... A když jsem ji pustil - to byla pohoda! Nádherný prostor, spousta detailů, fakt parádní deska. I když - pokud bych chtěl něco kritizovat, tak by se našly dvě drobnosti - u některých skladem je slyšet při otevírání pusy lehké, ale otravné mlasknutí, jak se jí lepily rty na sebe a pak ještě ty sladké a kýčové smyčce v některých skladbách - bez toho bych se taky obešel. Ale celkově je to skvělá deska a za mne *palec*

Obrázek

PS: O víkendu jsem to čekání nevydržel a desku si pustil ze Spotify (Prémium), ale zvukově se to absolutně s vinylem nedá srovnávat... (vztaženo k mé sestavě...)

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall - Turn Up the Quiet

Příspěvek od PítrsPraha »

Zdá se, že z hlediska dynamického rozsahu na tom je CD a vinyl velmi podobně.

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6640
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Diana Krall - Turn Up the Quiet

Příspěvek od dadaft »

Musím říct, že jsem od Diany v životě slyšel jen pár útržků, nikdy mě to nechytlo, takže tohle je její první deska pro mě ---- a skvělé, výborné, výtečné.......... perfektní nahrávka, které dominuje Dianin sexy hlas, plný barev a vůní.................. *thumbs up*

Bazi 36
Příspěvky: 1133
Registrován: 04 lis 2017 16:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Diana Krall - Turn Up the Quiet

Příspěvek od Bazi 36 »

Toto cédo jsem dostal darem k Vánocům a musím říct,že velmi slušná kvalita,daleko komornější než Wallflower,nutno trochu oposlouchat,ale relax a klidná pohoda z něj přímo čiší!!!

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host