https://en.wikipedia.org/wiki/Nektar
Velice zajímavá kapela, progresívní rock, říká se jim "německý Pink Floyd".
Doporučil mě ji kamarád, hezky mě to překvapilo.
Nektar "německý Pink Floyd"
Nektar "německý Pink Floyd"
„Audiofilové nepoužívají své vybavení k poslechu vaší hudby. Audiofilové používají vaši hudbu k poslechu svého zařízení.“
Alan Parsons
Alan Parsons
Re: Nektar "německý Pink Floyd"
Jsou to angláni,kapelu zalozili v hamburku.
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

