Tone Winner TY-20

Zamčeno
Alexander Emeliyanov
Příspěvky: 16
Registrován: 29 říj 2021 18:04
Kontaktovat uživatele:

PRODÁNO: Tone Winner TY-20

Příspěvek od Alexander Emeliyanov »

Prodám CD/DVD/HDCD/MP3 přehraváč WINNER TY-20. Kopie Marantz.Converter
Multibit AD1955 24 bit/384 Khz. Koupené 21.4.2021 na AliExpress. Zvukové naprosto perfektní – je nutně slyšet. Původní cena je 12300, Kč.

1. Analogový zvukový zesilovač navržený jako „diferenciální prvek zcela nezávislý výstupní řetězový zesilovač HIFI FET“, který vypadá jako marantzský klasický, teplý a hustý tón, sladký a okouzlující hlas, hudební chuť je velmi bohatá.
2. Snaha o dokonalou kvalitu zvuku minimalizuje zvuk digitální chuti, dostatečnost rezervy výkonu cd přehrávače a co největší dynamický rozsah, detaily hudby jako barevné, vysoké náklady na hudební vkus se používají s plnou analogovou silou . 50 W výkonový prstencový transformátor a vysoce kvalitní hromadné elektrolytické složení více vysoce přesných zdrojů napájení, které dodává digitální / analogový obvod jako nezávislý zdroj energie, aby se eliminoval zdroj impulzního napájení pro zvukový analogový zvuk a možné vytvoření digitální chuť.
3. Byl přijat vysoce kvalitní ovladač pohybu San ~ yo se silnou čitelností, dále zvyšovat spolehlivost a záměrně zvyšovat schopnost čtení, A přidejte kovovou základnu odolnou proti nárazům pro hlavní část pohybu uprostřed podvozku, přidává, Fenomén lichocení se tedy výrazně snížil, když hraje hudbu, a jeho čtecí systém vypadá jako pevný kámen. A může dobře chránit elektromagnetické rušení způsobené touto částí pohybu na analogové zvukové obvody, dekodéry a položit dobrý základ pro detaily zvuku a minimalizovat šum pozadí hudby.
4. Jeho výstupní část poskytuje dva speciální asymetrické výstupy a sadu skutečné úplné rovnováhy stereo analogového zvukového výstupu; Poskytuje také koaxiální digitální výstup, op výstupní výstup.
Jedná se o vysoce výkonný a ekonomický přehrávač HIFI CD, který je vyroben z nezávislých komponent a jeho výstupu FET, je navržen a vyroben na základě znalostí a zkušeností desetiletí stereo věrnosti Hi-Fi pečlivě.
Tento blok může přehrávat CD, HDCD, MP3 a další formáty a má tenkou maticovou LCD obrazovku pro zobrazení odpovídajícího dekodéru. Je postaven v HIFI DAC AD1955 americkými analogovými zařízeními, která jsou v současné době považována za nejkrásnější zvuk ve zvukovém průmyslu, AD1955 je stereo 24bitový / 384 kHz vícebitový D / převodník a používá se pouze v luxusní CD přehrávače a SACD přehrávače. Čip může způsobit šum pozadí velmi malým, velkým dynamickým rozsahem, zkreslení méně než 110 dB: DNR (dB) 120 dB, SNR (dB) 120 dB, THD + N @ 1 kHz (-dB) 110 dB.
Kvalita zvuku CD přehrávače je velmi dobrý, jasný hlas, silná průměrná frekvence a plná hmotnost; Existuje dobrá expanze vysokofrekvenční části, barevného zvuku kostela. Zvuky mají typičtější kontinentální styl: jak mužský, tak ženský, jako ultraprůhledné řešení, jasnost síly a bohatá chuť trubice, sladký a okouzlující zvuk na konci, je skutečně nákladově efektivní a plný výkonných funkcí poměrně konkurenční vysoce přesný zvuk.

Cena: 6900 Kč

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 3 hosti