Audioquest K2 bi wire

Zamčeno
lubin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

PRODÁNO: Audioquest K2 bi wire

Příspěvek od lubin »

Nabízím tento celostříbrný kabel v délce 2x1,5m. Čistota, prostor, černé pozadí a muzikálnost. Cena dohodou.

Cena: dohodou

santru
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audioquest K2 bi wire

Příspěvek od santru »

Zdravím , je to origo, s nějakým dokladem a kolik cca si představujete cenu?? Díky.

lubin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lubin »

Domnívám se, že je to originál Audioquest. Jsem druhým majitelem, s prvním se můžeme spojit, jsme v kontaktu. Původní balení mám. Cením si ho na dvacet.

santru
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od santru »

Dobrý den, díky za info. Není od p.Němce? Omlouvám se , ale pokud není jisté že jde o originál ,je to komplikované. Jde o dost peněz.

lubin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lubin »

Dobrý den, od pana Němce není. Je koupený v Německu, ve shodném studiu jako moje monobloky od minulého majitele. Adresu studia lze dostopovat. Mimochodem, jak chceš zjistit, že je to originál? Poslat do Audioquestu? Podle mě je důležité si ho poslechnout. Pokud někdo, kdo byl mě zájem, není úplně z daleka...rád dojedu na pokec a poslech s kabelem.

santru
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od santru »

Zdravím vás, neberte to osobně,opatrnost je na místě. Po ČR kolují padělky.Vodítkem bývá doklad o koupi. Jinak kontrolu originality Audioquest nabízí. Já sám jsem si nechal ,ještě když prodával Eurostar "zkontrolovat" 2 páry AQ Diamondback a to je celkem běžný RCA kabl. Mám na ně protokol. Jeden pár byl originál a druhý z originál komponentů ovšem odlišně zapojený oproti originálu výrobce.

lubin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lubin »

Osobně to neberu, v pohodě. Pro mne je vždy klíčovým vodítkem přínos do sestavy a cena. Pak se rozhoduji. Inzerát je ale již neaktuální, kabel získává moje "bývalá" žena, do svého výlučného vlastnictví.

Zamčeno