Bang Olafson S75

Zamčeno
sosal
Příspěvky: 1
Registrován: 10 říj 2021 13:16
Kontaktovat uživatele:

PRODÁNO: Bang Olafson S75

Příspěvek od sosal »

Prodám 4 pásmové repasované reproduktorové skříně Beovox S75 (řada Uniphase) firmy
Bang &Olufsen. Značku není potřebné popisovat, odborníci ví, kdo snad ne, máme strýčka Google.
Poskytují naprosto skvělý zvuk v celém frekvenčním pásmu a díky technologii uniphase mají lineární fázovou charakteristiku a příkladnou tvarovou odezvu na schodovitý signál. Jsou rovněž vybaveny el. obvody proti přetížení zabraňujícím jejich poškození.Výhybky jsou kompletně repasované, původní elektrolytické kondenzátory jsou vyměněny za bipolární kondenzátory T&F řady ATB . Byla vyměněna kompletní vnitřní kabeláž za použití vodičů s větším průřezem a vodiče jsou zkrouceny.

Dále jsou vyměněny všechny původní metaloxidové odpory s problematickými čepičkami a nahrazeny drátovými s vyšším zatížením (5W) od firmy VitrOhm. Po téhle repasi budou hrát naprosto přesně jako původní dalších 30 let.
Skříně jsou v dokonalém stavu, jsou dýhované ještě pravou dýhou / odstín Rosewood /, žádná umělá fólie atp. Všechny reproduktory jsou originální, Hrají lépe než současné reproduktory v cenové relaci do 40 000,-Kč.
Vzhledem k váze a objemu preferuji osobní odběr po náležitém odzkoušení na místě. Byla by velká škoda zmařit jejich znovanabytou kvalitu poškozením při přepravě.

Cena: 12500 Kč

Přílohy
4.jpeg
3.jpeg
2.jpeg

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host