Monitor Audio Gold 50

Zamčeno
lumierec
Příspěvky: 19
Registrován: 21 říj 2015 16:25
Kontaktovat uživatele:

PRODÁNO: Monitor Audio Gold 50

Příspěvek od lumierec »

Prodám regálové reprosoustavy Monitor Audio Gold 50.V perfektním stavu.
Typ 2-pásmová regálová reprosoustava s bassreflexem
Středobasový měnič 140 mm RST membrána
Středobasový měni C-CAM H.F páskový měnič
Impedance 8 Ohm
Terminály Bi-wiring
Doporučený výkon zesilovače 50 - 100 W
Frekvenční rozsah 55 - 60.000 Hz
Citlivost 86,0 dB
Bassreflex HiVe port system
Rozměry (Š x V x H) 170 x 300 x 263 mm
Hmotnost 7.5 kg
Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.

2-pásmová regálová reprosoustava s bassreflexem Monitor Audio Gold 50 Vám naprosto dokonale přehraje úplně všechno, od Bacha po tvrdý rock.
Nejnovější řada reproduktorů Gold vylepšuje technologii svého oceňovaného předchůdce GX a nastavuje nový zlatý standard pro slavné high-end reproduktory Monitor Audio. Rozvinutím dědictví tří oceněných generací, osm nových stereo, centrálních, prostorových a subwoofer modelů vlastní trojici vylepšení, včetně vývoje C-CAM Rigid Surface Technology (RST) basového kužele, používaného jeho předchůdci Gold GR a Gold GS, pokročilý C-CAM páskový měnič výškového reproduktoru a chytřejší a funkčnější design mřížky.
Basový měnič reproduktorů Gold 50 vykazuje nízko frekvenční rozšíření a výkon mnohem větších reproduktorů, zatímco excelentní C-CAM páskový měnič dosahuje výkonu daleko za konvenční kužele výškových reproduktorů, na stratosférickou frekvenci 60 kHz. Gold 50 kombinuje frekvenční rozsah nejlepších studiových monitorů s dynamikou, která je v rozporu s jeho skromnými rozměry.
Volitelně jsou k dispozici podlahové stojany, které budou poskytovat dokonalý základ pro co nejlepší kvalitu zvuku.

Cena: 19990 Kč

Přílohy
DSC_1239.JPG
DSC_1233.JPG
DSC_1232.JPG

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], marekg a 4 hosti