Quadral Aurum Sedan 9

Zamčeno
Jarda66
Příspěvky: 54
Registrován: 26 říj 2018 22:55
Kontaktovat uživatele:

PRODÁNO: Quadral Aurum Sedan 9

Příspěvek od Jarda66 »

Prodam reprosoustavu Quadral Aurum Sedan 9 v barvě Ořech
100% stav. Nevyužité

Kompaktní rozměry, mohutný zvuk, barevná a dech beroucí reprodukce a mimořádně silné basy, to je 2-pásmová regálová reprosoustava Quadral Aurum Sedan 9.
Výrobce tento policový model označuje jako „sloupové reprosoustavy v kompaktní velikosti“. Reálně mohutný, zcela autentický, dokonale věrný zvuk v celé frekvenční škále je nadšeně kvitován i zkušenými audiofily. Devátá generace této vysoké řady špičkového německého výrobce reprosoustav je důkazem excelentní rukodělné výroby tradičního německého výrobce. Reprosoustavy Sedan 9 jsou schopny perfektně definovat zvuk v celé autentické mohutnosti a dynamice. Přes své rozměry zvládají i nemilosrdné otočení ovladače hlasitosti k maximu. Sedan 9 si zachovají svoji suverenitu, nadhled a tato barevná reprodukce vám vezme dech. Ve všech hudebních žánrech vykreslí zvuk v celé jeho plnosti, barevnosti, mohutnosti a jemnosti ve zvukových detailech. Reproduktory přehrávající vysoké a střední kmitočty jsou kombinací špičkových technologií typických pro Quadral, tedy kónických membrán reproduktorů z materiálu Altima - vyrobených ze tří kovů ALuminia, TItanu a MAnganu a výškového páskového reproduktoru propojující kmitočty v mimořádně koherentní zvuk. Nízké kmitočty jsou přehrávány reproduktorem o průměru 180 mm. Hudební projev těchto klasických dvoupásmovek je úžasný: reálná dynamika s mimořádně přesnou kresbou tónů si zachovává suverenitu projevu typickou pro řadu Aurum. Audiofilní podání reprodukce je stejně kvalitní při přehrávání klasické hudby, jazzu ale i rocku či metalu. Páskový výškový reproduktor quSENSE s membránou z lehounkého aluminiové blány, je schopen přehrávat výšky až do 65.000 Hz s mizivým zkreslením. Suverenita reprodukce a nekompromisní věrnost zvuku, spolu s dynamikou a perlivým vykreslením akustických detailů je nepředstavitelná i pro návštěvníky živých koncertů. Mimořádně silné basy jsou nezbytným základem pro typicky neutrální a dokonale věrný zvuk. Aurum Sedan 9 je ideální pro audiofily s menším poslechovým prostorem.
Reproduktory mají mimořádně kompaktní, zvukově rigidní ozvučnici. Materiál Altima je neobyčejně lehký, ale současně i torzně odolný materiál. Perfektní vlastnosti reproduktorů ve středním i nízkotónovém pásmu. Unikátní páskový reproduktor quSENSE přehraje výšky až do 65 kHz.

Cena: 42000 Kč

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti