Hifi stojan

Různé udělátka typu hroty, antivibrační podložky, hifi racky a další pomůcky pro lepší zvuk a vzhled
Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od Zdeny »

bryston píše:
12 led 2019 23:20
Na sebe Bryston 14B-SST a BP25.

To není moc chytrý dávat rovnou na koncák předzes.
PO celém dni hraní je teplota konce asi 30°C .-) Takže absolutely no problem at all:-) Navíc dnes už mám čas tak na max. 1 Cd, čili zcela v klidu.

bryston
Příspěvky: 288
Registrován: 16 srp 2018 18:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od bryston »

Ale nejde "jen" o teplotu.

Paul
Příspěvky: 582
Registrován: 19 říj 2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od Paul »

Zdeny si kvůli chlazení a dobrému větrání vždy otevírá při poslechu všechna okna..... ;) :lol:

jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od jimmi »

Zdeny a bryston ako keby boli jedna a tá istá osoba.

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od Zdeny »

bryston píše:
13 led 2019 08:10
Ale nejde "jen" o teplotu.
A wo copak eště?

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od Zdeny »

Paul píše:
13 led 2019 08:42
Zdeny si kvůli chlazení a dobrému větrání vždy otevírá při poslechu všechna okna..... ;) :lol:
Už ne, kamaráde, jako dobrovolně nezaměstnaný občan už musím šetřit :-) A teplo je drahý:-)

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od Zdeny »

jimmi píše:
13 led 2019 08:44
Zdeny a bryston ako keby boli jedna a tá istá osoba.
Ale nejsou. Jsi špatný detektiv, chlapče:-(

jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od jimmi »

Zdeny povahovo ste podobný. Boxera nepoznám ale my sme sa už spolu stretli aj pokecali na rýchlo. To že mám zosik taký aký mám aj stojan a hifi izbu má svoje vysvetlenie. A vobec nevieš ako mne to hrá doma.

Ak má stojan rozoberatelné police a našrobované hroty (závit M6 či M8) je možné použiť na zvýšenie svetlosti (miesta na výšku komponenta) namiesto hrotu tam našrobovať aj Ceraball. Alebo aj další medzikus ak treba viac miesta na výšku. 8-)

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od Zdeny »

Jimmi: já ti nic přeci nevyvracím a tvůj zesilovač ani nikde nekomentuji.Nechápu smysl tvého výpadu. A Boxer fakticky nejsem . ani s malým b animsmvelkým B.

O úpravě jsem uvažoval, ale už mám skreslený svůj návrh.

jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od jimmi »

Ano to komentuje bryston.

Ale názor na káble a dalšie doplnky okolo HIFI máte velmi podobný.

Na inšpiráciu : https://www.google.com/search?q=HIGH+EN ... 80&bih=913

jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od jimmi »

:D a ženy v domacnosti maju tiež svoj RACK https://ru.aliexpress.com/item/304/32839371690.html


:lol:

bryston
Příspěvky: 288
Registrován: 16 srp 2018 18:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od bryston »

Zdeny

Je to takový hifistický pravidlo, že koncák by měl být samostaný. Nejen kvůli odvodu tepla, ale taky kvůli ovlivňování předzesilovače mikrovibracemi a vzájemného ovlivňování různým vyzařováním.
Výborné integráče mají předzesilovací část od koncové oddělené nejen dvěmi samostatnými trafy, ale i stíněnými plechy či mající vlastní"kobky" vyfrézované v kusu hliníku.
Proč asi? Aby to bylo dražší a težší? Taky, ale nejen proto.

Jimmyho si nevšímej. Koukni na jeho poslechovku, kterou má ve svých mnohých a četných inzerátech a pochopíš, jak slyší otáčení pojistek a jiných pičovin. Proto se nezmůže na nic jinýho než na plky hifistickýho telete a postování zcela nemístných videí a odkazů.

jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od jimmi »

boxer sa ukludni. Dosť sa opakuješ a dokolečka to isté píšeš na mna. Rád skušam nové veci a aj tie rozne poistky a dalšie doplnky. To že iný také veci si nekupia a nevyskušaju len donekonečna si posmech robia je tiež zaujímavé. Posluchovku mám taku aku mám a ja tu počuvam tak to je moja vec ako vypadá.Momentálne na lepší zosilnovač nemám financie a redukujem a predávam tie moje drobnosti čo nepouživam a mám ich teda naviac.
To čo som predával donedávna na 95% neboli moje veci , dobre to vieš koho (písal som Ti ss aj Ty mne na inom fore) ako si tu dostal zase dištanc. (aj ked si tu robil "šefa" ) Už som to aj písal :

volna-diskuse/je-dobre-ignorovat-nezmys ... 19732.html

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od Zdeny »

bryston píše:
13 led 2019 09:57
Zdeny

Je to takový hifistický pravidlo, že koncák by měl být samostaný. Nejen kvůli odvodu tepla, ale taky kvůli ovlivňování předzesilovače mikrovibracemi a vzájemného ovlivňování různým vyzařováním.
Výborné integráče mají předzesilovací část od koncové oddělené nejen dvěmi samostatnými trafy, ale i stíněnými plechy či mající vlastní"kobky" vyfrézované v kusu hliníku.
Proč asi? Aby to bylo dražší a težší? Taky, ale nejen proto.

Jimmyho si nevšímej. Koukni na jeho poslechovku, kterou má ve svých mnohých a četných inzerátech a pochopíš, jak slyší otáčení pojistek a jiných pičovin. Proto se nezmůže na nic jinýho než na plky hifistickýho telete a postování zcela nemístných videí a odkazů.
To já dobře vím. Ale taky vím - pdloženo X lety provozu v této konfiguraci - že negativní vliv na zvuk není žádný - je nulový. A protože potřebuji snížit sestavu na minimum, musí jít tyto dva komponentny na sebe. není jiné cesty. Mám pro to své důvody.

jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi stojan

Příspěvek od jimmi »

Zdeny tipujem že krátke(0,5-0,75m) prepojovacie káble (repro alebo sieťové káble). 8-)

To je bežný problem pri prepojení hlavne ked su pristroje vedla seba a maju koncovky daleko od seba L a R strana.
To isté aj nevhodne použité krátke sieťové šnury (pod 1,5m) alebo aj reprokáble.
Zosilnovač aby dočiahli je potom umiestnený v strede. 8-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host