Audiquest king cobra horší než cinch ze supermarketu???

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
analog2001
Kontaktovat uživatele:

Audiquest king cobra horší než cinch ze supermarketu???

Příspěvek od analog2001 » 24 pro 2013 08:17

Zdravím.
Potřebuji radu, vysvětlení.
Interkonekt cd-amp mám audioquest king cobra a zvuk se mi zdá takový jakoby přidušený, zastřený.
Interkonekt satelitní receiver - amp tkanička od bot - zvuk super, otevřený, vzdušný, prostorový, při sledování televize krásně prokreslené do nejmenších detailů.
Po prohození interkonektů - zvuk ze satelitu úplně na h...o *headbang* , z cd přibylo detailů, ale zase se úplně ztratila muzikálnost - byla to jen řada tónů.
Může mi to někdo racionálně vysvětlit? Reprokabel křížová čtyřka 4x2,5.
Díky.

vlado222

Re: Audiquest king cobra horší než cinch ze supermarketu???

Příspěvek od vlado222 » 24 pro 2013 10:59

Je možné že tá kráľovská kobra je čínska fejka. :geek:
Audioquesty sú najviac pajcované káble. :(

tujatuja
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tujatuja » 24 pro 2013 16:09

analog2001 píše:Zdravím.
Potřebuji radu, vysvětlení.
Interkonekt cd-amp mám audioquest king cobra a zvuk se mi zdá takový jakoby přidušený, zastřený.
Interkonekt satelitní receiver - amp tkanička od bot - zvuk super, otevřený, vzdušný, prostorový, při sledování televize krásně prokreslené do nejmenších detailů.
Po prohození interkonektů - zvuk ze satelitu úplně na h...o *headbang* , z cd přibylo detailů, ale zase se úplně ztratila muzikálnost - byla to jen řada tónů.
Může mi to někdo racionálně vysvětlit? Reprokabel křížová čtyřka 4x2,5.
Díky.
Gratuluji - právě jsi odhalil tajemství kolem kabelů.

Závěr? Drahý kabel není zárukou dobrého zvuku. Vykašli se na humbuk kolem kabelů a používej to, co vyhovuje tvým uším.

Patmann
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patmann » 24 pro 2013 16:26

Tatatuja,to sladké tajemství v kabelech odhalí jen dobrá sestava,taky jsem si kdysi používajíc NADy a podobné,že kabely jsou mýtus,nee,nejsou,časem poznas ;-)

tujatuja
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tujatuja » 25 pro 2013 18:47

Patmann píše:Tatatuja,to sladké tajemství v kabelech odhalí jen dobrá sestava,taky jsem si kdysi používajíc NADy a podobné,že kabely jsou mýtus,nee,nejsou,časem poznas ;-)
Za tu dlouhou řadu let, co poslouchám hudbu na přístrojích z cenové kategorie poněkud vyšší, než je ta tvoje, jsem měl dost příležitostí se přesvědčit o tom, že vysoká cena propojovacího kabelu není zárukou lepšího zvuku.

Dokladem toho je koneckonců i zkušenost zakladatele tohoto vlákna.

fox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fox » 25 pro 2013 22:31

Poslech ze satelitu kvalitu kabelu určitě neodhalí. Tam stačí určitě "tkanička"
Nedávno jsem dostal od Tetiho na vyzkoušení kabel, který je k máni na ebay za cenu mírně přesahující tisíc Kč. Mám ho v sestavě CD- zesilovač. Zvuk se mi líbí víc než u kabelu za sedm tisíc. Spíš si myslím, že k mé sestavě se hodí lépe. :D

vlado222

Příspěvek od vlado222 » 25 pro 2013 23:14

analog2001 píše:...Interkonekt cd-amp mám audioquest king cobra a zvuk se mi zdá takový jakoby přidušený, zastřený.
Po prohození interkonektů - zvuk ze satelitu úplně na h...o *headbang* , z cd přibylo detailů, ale zase se úplně ztratila muzikálnost - byla to jen řada tónů....
Neviem čo tu riešiť ak je "Interkonekt satelitní receiver - amp tkanička od bot - zvuk super, otevřený, vzdušný, prostorový, při sledování televize krásně prokreslené do nejmenších detailů." tak kobru predaj a ušetrené peniaze vraz do niečoho zmysluplnejšieho a užitočnejšieho. :)

analog2001
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od analog2001 » 25 pro 2013 23:34

to vlado:
Tak znovu: tkanicka od bot je jako propojovaci kabel k cd a stereu uplne na nic. Jde mi o to, proc pri propojeni satelitu -domaciho kinaa- kobrou je to o dost horsi nez ta tkanicka....a napr. ruchove efekty se ztraceji jakoby pod dekou
Ironii a sarkasmus si muzes odpustit, jinak diky za odbornou radu *2thumbsup*

vlado222

Příspěvek od vlado222 » 26 pro 2013 00:12

A si si istý že tá kobra nie je fake?
Skús sa spýtať na bastlérskom fóre : http://hifi.slovanet.sk/bb/viewforum.ph ... d85bc031f7

Odpovědět