Carcass - Surgical Steel

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
Odpovědět
Patmann
Kontaktovat uživatele:

Carcass - Surgical Steel

Příspěvek od Patmann »

Dlouho jsem uvažoval,jakou kapelu ze všech žánrů tady napíšu,teď jsem si fakt jist i když se málokomu zavděčím. Je to po patnácti letech znovuvzkrisene kapele Carcass a albu Surgical Steel,přišel jsem k nim náhodou při poslechu přes YouTube a tak jsem se "zamiloval", že už je to moje nejposlouchanejsi CD vůbec. Kdo je jen trochu znáte a třeba jste je v minulosti odsoudili,zkuste je s jejich novým albem. Neznám lepší deathmetalove album této doby než toto,opravdu výjimečne,skvělé,hoši si pohrali jak se zvukem, tak z obsahem,ale tak moc,že jsou až návykovi,fakt...

Patmann
Kontaktovat uživatele:

Re: Carcass - Surgical Steel

Příspěvek od Patmann »

PS: a ten obal i cd u "limitované" verze co mám v "barvě" chirurgické oceli,to je třešničkou na dortu :-)

http://www.youtube.com/watch?v=IrvOIeMTSwM

Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Vypadá to na slušný návrat do extraligy tohoto žánru. Budu to muset naposlouchat, nerad hodnotím alba na první poslech. Měl jsem to štěstí, že jsem byl na jejich prvním koncertě v ČR. Už si, ale nepamatuju rok a místo konání. Tuším, že to byl rok 1992 a někde na Ostravsku v malé sportovní hale, či tělocvičně. Možná by se to dalo dohledat někde na netu.

peeeteer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peeeteer »

Máš pravdu, první koncert Carcass byl v Ostravě, ještě tuším s Pungent Stench a tuším Disharmonic Orchestra…….tak oprava místo Disharmonic Orchestra byli Atrocity. Rok 1990, hala Tatran ( zdoj youtube ). To jsem byl příliš mlád na cestu do Ostravy, bylo mi 13 let a teprve jsem s metalem začínal. Druhý koncert Carcass v roce 2008 a třetí letos oba na Brutal Assault v Jaroměři jsem už absolovoval, prostě paráda. Surgical Steel je více než dobré album, mám ho doma v japan verzi, ale pro mě milník Necroticism : Descanting The Insalubrious zatím nepřekonali.
Naposledy upravil(a) peeeteer dne 02 led 2014 09:23, celkem upraveno 1 x.

Roman2

Příspěvek od Roman2 »

peeeteer, jsem rád, že jsi to našel. Jen tě opravím. Disharmonic Orchestra tam vystupovali také. *2thumbsup*

peeeteer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peeeteer »

Roman2 : tak si to pamatuju dobře, díky za doplnění *palec* . Jen ještě opravím třetí koncík v ČR, nebylo to letos, ale v roce 2013 :oops:

Patmann
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patmann »

Na kocert bych šel bez váhání,kdyby tu náhodou letos byli a mi to uteklo,písněte to tady,ať vím a muzu se přidat *thumbs up*

Odpovědět