Deep Black and Purple Sabbath

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
boxer

Re: Deep Black and Purple Sabbath

Příspěvek od boxer »

Já vím,že je to trochu mimo,ale jak jinak hodnotit aparáty,hudbu,ženy,jídlo.Vždy je nějaká pofiderní stupnice jako ve škole.

Na uvedených portálech je množství hodnotitelů a průměrná známka.Čím více hodnotitelů,tím blíže k nějakému "objektivnímu" výsledku.

I na tvých portálech jsme dávali hvězdičky.Že je tam někdy (často :D ) rozptyl větší než menší,to tak holt bývá.

Ale kdybychom nějak nehodnotili,tak o čem bychom se furt dohadovali,že? :lol:

merhaut

Příspěvek od merhaut »

Já mám rád hodnocení muziky, ale slovy, ty body dávám jen z donucení (Spark, Musicserver, cdklub.net, progboard), protože to systém, či sw, vyžaduje. Mně samozřejmě ty tabulky a žebříčky vůbec nevadí, musí se ale brát s nadhledem, což je - jak dokazuje ta debata na Musicserveru - u spousty lidí docela problém. Jakmile se z bodů stane středobod a začne se argumentovat stylem: podívej se kolik ta deska má nemá bodů, je to rázem o ničem.

U Black Sabbath mám nejraději pětku, ty iommiho zdvojené kytary jsou moje gusto, navíc bombastičnost mám v dobré muzice rád.

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

Ten vývoj u BS byl zajímavý. Po skvělé Sabbath, Bloody Sabbath, vyšla skoro stejně dobrá Sabotage, ale pak to šlo prudce z kopce. Technical Ecstasy už za moc nestojí a po této desce jsem přestal BS poslouchat úplně

boxer

Příspěvek od boxer »

Merhaut

Já jsem na Sabbatech vyrůstal (stejně jako ty a jiní,co mají Abraháma za sebou)a i na jiných kapelách. Byl jsem z BS odvařenej.
Ale jako dnes si pamatuji,jak mi kamarád dovezl na poslech LP Sabotage.
Ohul to a já se při Hole in the Sky málem posral.Dodnes mám tu skladbu od BS skoro nejraději.

Jinak s tvojí "replikou" na bodování souhlasím,ale jak na dálku jinak hodnotit? Vďyť víš,jaké to někdy je,když se hodnotí slovně například zvuk z aparátu.Pleťový středy,basy jako hovno o stan,parní výšky,drátové středy,je vidět hlasivky zpěvačky,kontrabas stojí proti mě a můžu si na něj šáhnout...... :D a a podobné výkvěty.

Když já dám z 5***** třeba ***-,tak každý pochopí,že je to dobrá deska,občas si ji poslechnu,ale nebude zcela jistě denně na kolotoči.
Myslím,že tvoje hodnotící resumé na bývalém tvém webu

***** Mistrovské dílo, zásadní album
**** Excelentní přírůstek do každé sbírky
*** Dobré, ne však zásadní
** Jen pro sběratele a fanoušky
* Slabé, pouze pro kompletisty
- Špatné, nekupovat!

je pro mne dodnes nejlépe popsané a jednoduché vodítko.

Renown

Ano, po Sabotage došlo k zlomení chleba ve vztahu s ostatními členy,a podepsalo se to na kvalitě zbývajících 2 LP.I když je poslouchám docela rád dodnes.
V knize o Black Sabbath je to dobře popsané.

Franta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta »

Jen technická: Nezdájí se vám slova v názvu Vlákna asi přehozená? Nějak mi to nesedí. Ale matně si vzpomínám, že to na výchovném koncertě Ilja Hurník (osobně sám velký mistr!) uváděl obráceně.

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

to Franta :
Jen technická: Nezdájí se vám slova v názvu Vlákna asi přehozená? Nějak mi to nesedí. Ale matně si vzpomínám, že to na výchovném koncertě Ilja Hurník (osobně sám velký mistr!) uváděl obráceně.
Rozhodně ne, alespoň se tedy domnívám, že je to takhle správně. Možná by sis k tomu měl založit samostatné vlákno

Franta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta »

To by asi nikoho nezajímalo :) Ale ty výchovné koncerty si i díky tomuto :http://www.hurnik.cz/otec.html pánovi pamatuju dodnes. Bohužel ty sabaty a párply tam určitě nehráli.

boxer

Příspěvek od boxer »

Tony Iommi
19. února 1948 přišel v Birminghamu na tento svět Tony Iommi, levoruký kytarista Black Sabbath a Heaven & Hell. Legendární kytarista nahrazuje od počátku své kariéry dva chybějící konečky prstů pravé ruky gumovými náprstky.

boxer

Příspěvek od boxer »

No a proč nedáš do mýho vlákna i B.S.?

http://cdklub.net/modules.php?name=Ency ... %20Sabbath

humpf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od humpf »

Jak se vám líbí reedice Born Again s přidaným koncertem?

http://www.amazon.co.uk/Born-Again-Blac ... 216&sr=8-1

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

Nejbližší téma, které jsem tady k Ozzymu našel. Pěkná dekoračka. Distribuce 2019 a zase pouze 3000 kusů k dispozici pro celý svět.
https://knucklebonz.com/product/ozzy-os ... nz-statue/
OZZY.JPG

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

však i Gillan se krátce mihnul v sestavě Sabbath na albu Born again (1983) fúze dvou význačných kapel rocku, běžně zatracováno posluchači i samotným zpěvákem že tak to bylo a důvody angažmá finanční
PS. na tu reedici kouknu

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

Další doplněk do poslechovky šíleného fanouška šíleného Ozzyho. Cena u nás počítám kolem 6 tis.
Ozzy1.JPG
Ozzy2.JPG

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

Dekorační Ozzy z obalu alba Bark At The Moon. V USA 149 dolarů.
Přílohy
OZZY-Bark-landing2.jpg

Odpovědět