ZZ Top

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
Odpovědět
lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

ZZ Top

Příspěvek od lechos »

Trio texaských vousáčů - kdo ho nezná ? Album Eliminator (1983) bez dlouhé diskuze nejlepší počin kapely. Sehnal jsem si DVD Live at Montreux 2013, cca 1:21h, zahráli mj. starou klasiku Foxy lady (Hendrix) dobré, moc dobré...
Obrázek

JV
Kontaktovat uživatele:

Re: ZZ Top

Příspěvek od JV »

Týchto chlapíkov mám rád. Má to šmrnc, cítiť s toho blues.
Napr. toto je pecka: https://www.youtube.com/watch?v=ABGHGLvkPcY

Ruprecht
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ruprecht »

No s tím nejlepším albem bych se hádal....možná komerčně nejúspěšnější, ale nejlepší? Ale není nad to je slyšet na živo :-). Koncert v Pardubicích neměl chybu...

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

No, alive jsem je neviděl, neslyšel, škoda, do Českého Těšína asi nepřijedou i když never say never...Slade vystoupili i v nedalekém Třinci, že jo, ale v triu zahrát takou skvělou muziku, to je úctyhodný výkon. Mám rád tříčlenné kapely, Experience, Band od gypsies, Love Sculpture, Rush, Budgie, Mötörhead, Exciter, na chvíli i Genesis...Ruprechte, kopie DVD za pivo pro Tebe, ve Svibici u lékárny dole, pokec o hudbě k tomu. Taky 15 alb ZZ Top na jednom CD-R, MP3. :)

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Ruprecht píše:No s tím nejlepším albem bych se hádal....možná komerčně nejúspěšnější, ale nejlepší? Ale není nad to je slyšet na živo :-). Koncert v Pardubicích neměl chybu...
Asi tak o 3 třídy lepší byla ta předkapela.
Pardubice byl nejehorší koncert co jsem kdy slyšel. Neskutečný hovado, ten zvukař, na druhou stranu chápu, že zrovna v Pardubicích v hokejové hale zvuk prostě udělat nejde. Totální zvuková pasta, koule bez nejmenšího rozlišení. Škoda, že se to snažil dohnat hlasitostí. Méně je totiž někdy o dost více.
A po pravdě, nijak extra výkon pánové taky nepředvedli. Obyčejný průměr.

Odpovědět