bh69

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
bh69
Příspěvky: 2034
Registrován: 18 říj 2009 07:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

bh69

Příspěvek od bh69 »

Zdravím všechny,

jsem tu sice jen příležitostně a nejsem uplně pravý hifista, ale mam rád muziku a zajímá mně jak dosáhnout její co nejreálnější a nejpříjemnější reprodukci v domácích podmínkách. Jsem ročník 69, bydlím v Plzni . Od popiku v pubertě jsem se přes folk (Plzeň byla tenkrát městem Porty) postupně propracoval k oblibě klasiky, staré hudby, opery, jazzu, etna, folkových i rockových písničkářů, šansonu ... prostě dobré muziky, převážné akustické.

Poslechovou aparaturu mám skromnou - cca před 15 lety jsem první úspory po nástupu do zaměstnání investoval sestavy
- stojanová repro Dynaudio Audience 10
- integrovaný zesík Marantz 44 SE Mk.II
- CD Denon 615
- tuner NAD 402.
Pak jsem měl i jiné hobby, jiné starosti a hlavně investoval jinam (bydlení), takže tahle sestavička, plus DBV-S Technisat (přes který chytám zajímavé stabnice jako Bayern klasik apod.) mi vydržela dodnes. Ale už mi přestává vyhovovat a rád bych ji vyměnil za něco znatelně lepšího, co by mi přineslo pohodovější a uspokojivější poslech. Současně si chci zařídit z jednoho pokoje i pořádnou posluchárnu. Takže představu co chci mám, s představou jak toho dosáhnout je to už horší :-) Budu rád za každý tip a radu (ale aby se tohle vlákno moc nezvrhlo v diskuze o detailech, prosím raději o soukromé zprávy - díky. Zajímavé podněty sem pak zapracuju).

bh69
Příspěvky: 2034
Registrován: 18 říj 2009 07:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: bh69

Příspěvek od bh69 »

Prosim admina o smazani tohoto vlakna, nejak se mi povedlo odeslat to 2x ... Omlouvam se.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti