enregistree

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
enregistree

enregistree

Příspěvek od enregistree »

Z hsa jsem zmenil nick na novy enregistree.
Matrika me registruje 33 let a ja registruji hifi cca polovinu te doby.
K hrani vinylu a cdcek mi pomahaji bedny mission rady 782 a 780,
zesilovace tripath ta2020 /biamp/, predzesilovace lampove i solid-state,
hybridni tube/JFET phono predzes., tt Rega P9 s Grado Prestige Silver,
DAC elektronkovy/TDA1541A a CD transport kenwood (vintage).
O 230V se staraji: filtry schaffner pro ciste audio; monster power (v jednom systemu, kde jsou i video komponenty).
Poslechove mistnosti jsou zatlumene/upravene nabytkem bez specialnich jednoucelovych akustickych "treatments".
Na cestach Grado SR80, headphone amp (hsa prototyp) a modded iPod 5G.

Aktualne v castejsi rotaci: hidden orchestra, cohenuv zivak 2010, consequence, Emiliana Torrini, Truffaz-Murcof: mexico, anouar brahem (the astounding…Rita), dva - hu, Bettye Lavette, max richter, flica, amiina, tindersticks, feist - the reminder, kate nash, johnny cash, cat power - jukebox, paul desmond, aimee mann. Pulka je na vinylu a pulka na CD. K poslouchani hudby nerad pouzivam pocitac.

V het staeler audio (het.s), coz je pro me vedlejsi projekt (hlavni profesi jsem graficky designer), mam na starosti zejmena vzhled produktu (nektere moje veci jsou DIY a ne het.s). Proto by bylo fajn mit moznost pod nickem uvest "Member of the Trade", coz chapu jako moralni povinnost. Staci jedna kategorie (nerozlisovat na vyrobce, prodejce,…) Jak to napsat cesky nevim, a jestli to patri do pravidel, ze kazdy, kdo dela neco pro zisk v audio oboru, by to mel mit uvedene, taky nevim. Ale byl bych za to rad. Urcite to oceni vsichni nove prichozi a necleni. Me chvili trvalo, nez jsem pochopil z kontextu, kdo pracuje v oboru, a ze tim padem prispevky maji jinou vypovidaci hodnotu.

Na forum chodim rad, otravuje me jenom, jak se nekteri neumi chovat, zejmena v primych odpovedich. Pred napsanim prispevku si predstavim, ze adresat je muj kamarad a sedi proti me. Pisu, kdyz mam co rict a pokud me neco vytoci, zkusim chvili pockat pred napsanim odpovedi.

Diky vsem co prispivate a hlavne zakladatelum a provozovatelum fora!
--
L_u_k_a_s

efičák
Příspěvky: 1965
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: enregistree

Příspěvek od efičák »

Piš, foť, přispívej.

*2thumbsup*

Guliver
Příspěvky: 460
Registrován: 10 čer 2009 08:02
Kontaktovat uživatele:

Re: enregistree

Příspěvek od Guliver »

Oceňujem tvoj názor, viď. vlákno Provoz fóra.
enregistree píše:Proto by bylo fajn mit moznost pod nickem uvest "Member of the Trade", coz chapu jako moralni povinnost. Staci jedna kategorie (nerozlisovat na vyrobce, prodejce,…)
Mohol by si sem prosím hodiť nejaké foto tvojich výtvorov?

Uživatelský avatar
enregistree
Příspěvky: 173
Registrován: 22 pro 2010 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: enregistree

Příspěvek od enregistree »

Pote, co jsem si zmenil email v uziv. panelu, prestal muj ucet tady fungovat. Zalozil jsem ho znovu, tak snad to bude makat.

Nejake fotky skluchatkoveho zes. jsou tady:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... highlight=
(prispevek Thu Dec 16, 2010)
--
L_u_k_a_s

Uživatelský avatar
enregistree
Příspěvky: 173
Registrován: 22 pro 2010 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: enregistree

Příspěvek od enregistree »

Sluchatkac presnony (opamp):

Obrázek

Uživatelský avatar
enregistree
Příspěvky: 173
Registrován: 22 pro 2010 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: enregistree

Příspěvek od enregistree »

Line stage (elektronkovy buffer):

Obrázek

CharlieCh
Příspěvky: 126
Registrován: 24 pro 2009 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: enregistree

Příspěvek od CharlieCh »

Ty brďo, ty vintage obaly, to je věc, dorette jsem už neviděl ani nepamatuju *2thumbsup*

bushido
Příspěvky: 3
Registrován: 22 bře 2011 12:58
Kontaktovat uživatele:

Re: enregistree

Příspěvek od bushido »

Ahoj enregistree, do diskuzí na netu se nezapojuju, jen když potřebuju poradit. Zrovna teď řeším, jak přihlásit loď dovezenou z Německa, tak snad mi někdo pomůže. Kdybys myslel zrovna tohle fórum http://www.plavidla.cz/ tak mi prosím napiš SZ, pokud mi můžeš pomoct, docela s tím válčím a nevím kde s tím papírováním začít. Jsem tam pod přezdívkou Crazy.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 8milos, Dasta, FS, Strejdin a 4 hosti