Well

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Well
Příspěvky: 14
Registrován: 31 bře 2009 23:44
Kontaktovat uživatele:

Well

Příspěvek od Well »

Ahoj,
na toto fórum jsem se dostal po problémech s gramofonem, který se už snad povedlo vyřešit. Můj velký díky zaslouží Renown a i další, kteří měli snahu pomoci.
Moje sestava sestává z hybridního integrovaného zesilovače Vincent SV-226 MKII a hybridního CD stejné značky S1.1. Gramofon je Pro-Ject Debut III. + vložka Ortofon 2M Red. Vše předzesiluje Pro-Ject Tube Box SEII. Tohle všechno hraje přes regálovky Aurum Cantus Leisure 3 SE. O kabeláž se stará Vincent a Pro-Ject.
Poslouchám Jazz a rock. V autě občas Metal.
Nakonec se ještě zmíním o sestavě u PC.Repro Proson Reality 51 MKII a sluchátka AKG K530 doplňuje sestavu boxíků od Pro-Jectu: Head Box II, USB Box a stereo Box. Hraje to příjemně :) . Tak to už je asi vše.

Uživatelský avatar
Diode
Příspěvky: 65
Registrován: 15 lis 2008 07:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Well

Příspěvek od Diode »

Ahoj, vítej u nás – máš hezkou sestavu *thumbs up* budu se těšit na nějaké foto ;)

Well
Příspěvky: 14
Registrován: 31 bře 2009 23:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Well

Příspěvek od Well »

Foto? Tak to abych uklidil :D .

efičák
Příspěvky: 1965
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Well

Příspěvek od efičák »

Náš analogový klub se utěšeně rozrůstá.
Debut s výborným hliníkovým ramínkem je v třetí generaci mimořádně dospělým gramofonem.
Cena vůbec neodpovídá jeho kvalitě.
Jediný problém, mám s pevným phono kabelem z ramínka.
Myslím, že si 2M Red s jeho vlivem poradí.
Vítej k Nám Well.
*thumbs up*

Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 2228
Registrován: 07 črc 2008 10:03
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Well

Příspěvek od fox »

Vítej mezi analogové nadšence / tak trochu mezi blázny, kteří vůbec nejdou s dobou a neustále se pídí po nějakých starých černých plackách /. Přeji ti mnoho krásných chvil při objevování plastových fošínek v bazarech a na aukcích a následné vychutnávání analogové nirvány.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Dasta a 7 hostů