AV receiver -odvetranie

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
kvičko
Kontaktovat uživatele:

AV receiver -odvetranie

Příspěvek od kvičko »

Prosím o radu.Mám takého veterána AV receiver Technics SA-DX 950,už mi funguje dlhé roky(16 rokov) bez akejkoľvek chyby.Na vrchnej časti krytu má relatívne úzku vetraciu mriežku a vzadu ventilátor.Teraz som robil takú reorganizáciu a na receiver som položil blu-ray prehrávač Pioneer,ktorý má klasické hi-fi nožičky..Moja otázka znie,či sa nebude av receiver prehrievať a či vetranie bude dostatočné(výška nožičiek prehrávača Pioneer je zhruba 2cm.Ďakujem.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: AV receiver -odvetranie

Příspěvek od PítrsPraha »

Viz manuál: systémové přístroje můžeš položit na AVR. Za AVR musí být min 10 cm volný prostor.

kvičko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kvičko »

Ďakujem za radu.Za AVR je voľný priestor dostatočný,takže by to malo byť OK.Mám k tomu pripojené len dvojpásmové regálovky a receiver ide asi tak najviac na tretinový výkon .Ešte raz dík za radu.

RedBaron
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od RedBaron »

PítrsPraha: Výtečná rada *2thumbsup*
aaa.png
kvičko: Jestli si vážíš toho, že ti veterán stále funguje, tak na něj ani kolem něj nic nedávej. Měl jsem 930tku a třikrát odešly koncáky na přehřátí.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Bod 1 a 4. Zadny strach, kvicko, zvlast ve tve konfiguraci. Ventilator se postara o potrebny tok vzduchu. Kdyby tam nebyl, je to neco jineho. Neni to jediny AVR, ktery ma vetrani reseno takto a u ktereho lze bezproblemove stohovat pristroje na nozickach.
Screenshot_20190615-140144.png

Odpovědět