Bedny kolem 20 000Kč

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
koudy42
Kontaktovat uživatele:

Re: Bedny kolem 20 000Kč

Příspěvek od koudy42 »

Hifi se váží na kila :twisted:. Když jsem slyšel ve studiu Xavian Piccola, malé 2pásmové sloupky 19kg (na poklep jako když klepu na pařez). Konkurence s 2,5pásmovou nebo dokonce 3 pásmovou konstrukcí při obdobné hmotnosti, tak v projevu to byla znát. Raději poctivě udělané 2 pásmo s kvalitní ozvučnicí a osazením než 3 pásmový papundekl z nekvalitních komponent.
Jinak souhlas AVR bude plebs, pokud nejde o nějakou historickou Yamahu Z řady nebo současné Classé ap. TOP stroje.
Naposledy upravil(a) koudy42 dne 21 říj 2017 13:30, celkem upraveno 1 x.
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

Lemon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lemon »

JJ ted jsou jak Zensor 5 i 7 za super cenu oproti původní ceně.

timcs
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od timcs »

Za mna za uvedenu cenu nove, co aj dobre zahraju tazko najdes. Je to cenova kategoria, kde stlpovky su skor len na oko. Vyber si nieco z tych, co ti navrhol v uvode kocour alebo hladaj stojanovky s vacsim basakom. Otazka je ako si s nimi poradi avr.

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil »

No já nevím. Dali 350 za 20000 hrají na Mc neskutečně. Ale je pravda, že 20000 stály v 90. letech.

calibos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od calibos »

Krásně se to rozjelo... je mi jasny, ze bedny za 50 budou hrat lip jak za 20, ale sposta z nich potrebuje prostor a dobrej zesak a taky treba byt dal od zdi... ja mam 19m2 a vic jich proste nebude... pak nejaky AVR 100w.. i kdyz planuju neco kolem 160-200w... no a specialni poslechovou mistnoust taky nemam.. takze proste neco rozumnyho, co udela hodne muziky za primerene penez, aneb dobrej pomer cena /vykon... 😉

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

Je to hlavne o mistnosti, kde repro usadis a jak je "zabydlena". V 18m2 jsem provozoval JBL Ti 5000 a hralo to super i v panelovem bytu. Totez s vykonem, nejsou watty jako watty. Papirovych 160w zostudi jiny zesilovac co ma polovocnich 80W, jde o navrh a provedeni. To jen pro informaci cim tu argumentujes, nic neni cernobile.
Ja osobne bych sel do bazaru pripadne vyprodeju at dostanes max. v teto nasponovane kategorii, zvlast kdyz je pozadavkem sloupove repro. Muzu doporucit Infinity Kappa 7.2i za cca 15k 3pasmovky, ktere hraji! Dale omrkni hifibazar.cz, kde dostanes 1 rok zaruku, pokud se necitis na inzerci a pouzite zbozi.
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

axton
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axton »

Ahoj. Můj kolega z práce si před pár měsíci koupil sloupy Heco victa prime 702. Nechtělo se mi věřit, že by bedny za tak málo peněz mohli hrát tak pěkně. Mají basů až až a zrovna by ti mohly zvukově sednout i takové a levné. Pokud chceš přeci jen investovat víc, zkusil bych si být tebou poslechnout od Heca třeba Music style 500. Třeba by se ti zamlouvaly. Každopádně si ale poslechni,pokud jen to půjde všechny soustavy, které se ti zamlouvají. Chlapi ti radí dobře. Vybírej ušima a né jak bedna vypadá. Je to někdy na dlouho než vybereš,ale poslouchat budeš ty. Tak šťastný výběr a do budoucna příjemný poslech.

Lemon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lemon »

Ty Heco Music style 500 ,můžeš taky zařadit do výběru.Pokud teda nepůjdeš do bazaru.Mohli by ti vyhovovat,jsou basově laděný.Chce to prostě poslechnout.V Praze jsou k poslechu.

Vilda74
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Vilda74 »

A co ty Acoustic Energy AE109, na HIFIvoice je doporučujou http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... ergy-ae109 já je teda neslyšel, ale budu řešit podobný problém, tak mne to taky zajímá.

calibos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od calibos »

Ano,
na Acoustic Energy AE109 jsem taky cetl skvelou recenzi... mozna taky budou super...

No a jeste jak na tom jsou CANTONy ? na hifbazaru jsou za cenu kolem 20k kousky co stoji 35k... to by taky nemuselo byt k zahozeni, ne ??

Leony5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Leony5 »

Nevím jestli to tu už není,nečetl jsem celé vlákno :oops: cca dva roky jsem měl tyto povedené Švédské sloupy a podle mě co se týče poměru cena výkon jsou velice slušné http://www.yamaha-shop.cz/www-yamaha-au ... -dub-cerna

Kyklop
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kyklop »

Vilda74 píše:
26 říj 2017 20:14
A co ty Acoustic Energy AE109, na HIFIvoice je doporučujou http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... ergy-ae109 já je teda neslyšel, ale budu řešit podobný problém, tak mne to taky zajímá.
Ty AE 109 vypadají fakt dobře. Už jsem po nich taky pokukoval. Jsem z Prahy, tak jsem koukal, kde je poslechnout. Zdá se, že až v Brně :/ Cena je tedy vyšší než můj budget. Jaký myslíte, že by k nim mohl jít receiver? Poslouchám jen ze Spotify.

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

Vic kilo Vic hifi :D. Samozrejme ne takto cernobile, ale jestli 15kg sloupek je 3 pasmo, se zdvojenym basakem pak si logicky reknu, ze nemuze byt dostatecne dimenzovany a poctive udelany, jako dvoupasmo s magnetem jak pest, rigidni ozvucnici a kvalitni vyhybkou pri stejne cene a hmotnosti. Zde zastavam mene je vice, a proto radeji 2 pasmove regaly co maji 16kg :-p.

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Já bych to vzhledem k tomu nic moc avecku,řešil,jak už tu někdo naťuk,celým bazarovym setem za dvacku,aby se to netlouklo a výsledek bude zvukove určitě posun dopredu,jinak ať budeš vybírat sloupy jak budeš chtít,za dvacku furt nebudeš kvůli špatnému zesiku spokojenej!!!

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

Svata pravda a zkusenosti....

Odpovědět