CA Dacmagic

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
kamilek111
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

CA Dacmagic

Příspěvek od kamilek111 »

Dobrý den
Mám výše uvedený převodník propojený s netbookem přes usb kabel. Stává se mi většinou po zapnutí, že mi vypadává pravý kanál. Po nějaké době to přestane a hraje normálně. Zkoušel jsem několik usb kabelů a problém přetrvává, takže v kabelem to není. Také jsem vše prostříkl sprejem na kontakty. Bez výsledku. Pokud mám zapnutou televizi, která je připojená přes optiku problém se nevyskytuje. Setkal se někdo z Vás s něčím podobným?

Robur
Kontaktovat uživatele:

Re: CA Dacmagic

Příspěvek od Robur »

DacMagic,ale který typ? Plus nebo 100. Ja mam DacMagic100 a problem s vypadáváním se u něho neprojevil. Z PC jedu přes Foobar2000.

kamilek111
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

kamilek111 píše:Dobrý den
Mám výše uvedený převodník propojený s netbookem přes usb kabel. Stává se mi většinou po zapnutí, že mi vypadává pravý kanál. Po nějaké době to přestane a hraje normálně. Zkoušel jsem několik usb kabelů a problém přetrvává, takže v kabelem to není. Také jsem vše prostříkl sprejem na kontakty. Bez výsledku. Pokud mám zapnutou televizi, která je připojená přes optiku problém se nevyskytuje. Setkal se někdo z Vás s něčím podobným?
Takže oprava kanál vypadává i při použití optického vstupu. Děje se tak po zapnutí cca 15 min potom už funguje bez výpadků pokud jej nevypínám není problém. Zkusil jsem opět prostříkat konektory sprejem na kontakty opět bez výsledku.
Ještě k dotazu typ převodníku je dacmagic

kamilek111
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Dovrý den
Vidím že odpověď žádná. Takže ještě jeden dotaz. Vzhledem k tomu že se problém vyskytuje pouze při startu resp. do zahřátí převodníku, přestal jsem ho vypínat. Nemůžu mu tímto nějak uškodit?

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 »

To ja jako opravovat auto s klouzající spojkou stříkáním kokakoly. Proč si to nedáš opravit?

kamilek111
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Dám ho opravit jen musím najít někoho kdo to udělá. Toto je provizorní řešení.

Odpovědět