DYNAUDIO Contour T2.5

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
Scroof
Kontaktovat uživatele:

DYNAUDIO Contour T2.5

Příspěvek od Scroof »

Vlastníte někdo tyto bedny? Podařilo se mi je pořídit a chtěl bych poradit, kdo má jaké zkušenosti, po jakém zesilovači se koukat s bazarovou cenou tak okolo 20 tis. Jestli to cenově bude stačit. Původně jsem chtěl B&W řada XT ( PC 66 tis ), do té doby než jsem slyšel DYNAUDIA ( PC 5 tis dolarů ) , nevěřil jsem tomu, ale bylo to jako nebe a dudy. Nechce se mi dávat stejné peníze za nové, když vím že bazar seženu za stejné peníze v úplně jiné kvalitě. Mám v prostoru 30 m2. Moc zkušeností nemám, ale zvukově mi bedny sedly, akorát mám nyní DENONA PMA-655R a na Azuru to hrálo úplně jinak. DYNAUDIA jsem slyšel na Cambridge audio Azur 840. Nic jiného nebylo k dispozici.

Předem díky za rady a tipy

jirakosva
Kontaktovat uživatele:

Re: DYNAUDIO Contour T2.5

Příspěvek od jirakosva »

ahoj. pochybuju ze se ti podari koupit neco za 20tis, ja bych na tvem miste urcite vyzkousel electrocompaniet eci3. pouzity se necha koupit za 30-40tis. hraje opravdu slusne a zive, projevu nic nechybi. s dynaudio jsem ho hrat slysel. navic se da pouzit i jako predzesilovac, to kdyby si v budoucnu chtel prejit/rozsirit na monobloky. ja zvazoval jeho nakup na misto meho naim superunity k repro dali epicon 6, nicmene pujdu cestou monobloku nebo lampy.j

Roman2

Příspěvek od Roman2 »

Tohle může být pro tebe dobrá koupě.http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod ... iet-eci-2/ Pokud je ještě na prodej.

Scroof
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scroof »

Mizí mi některé příspěvky. A zkušenosti s tím cambridge azurem 840? Někdo mi nabízel návštěvu ve Frýdku a už to nemůžu najít :-(

philcol
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od philcol »

Vzhledem k tomu, že provozuju Dynaudia společně se zesilovačem NAD a je to velmi dobrá kombinace, co takhle nějaký dělenec NAD?

Odpovědět