Gramofon okolo 7000,-

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
FilipM
Kontaktovat uživatele:

Gramofon okolo 7000,-

Příspěvek od FilipM »

Mám tu Tesly ARS840 a Onkyo A7. Sháním k nim gramofon, moc se nevyznám, četl jsem tu něco o Technicsu 1210mkII, Sony PS-X60..
Rád bych nějaké doporučení, co a kde shánět. Bazos.cz mi přijde ohledně gramofonů dost pofidérní a ebay je risk.
díky za rady!

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Gramofon okolo 7000,-

Příspěvek od terahera »

No,moc jsi to nerozvinul,ale co třeba tohle?
http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod ... e-concept/

FilipM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FilipM »

Zajímalo by mě, jestli se vůbec vyplatí koupit něco staršího, jestli shánět manuál/automat.. Vzhledem k tomu, že zesilovač je z konce 70. let a bedny také, radši bych starší, ale podstatné je, aby to dobře a spolehlivě hrálo, pokud je to s tímto rozpočtem trochu reálné. Něco bude stát přenoska.. Bude potřeba předzesilovač?
Je to spíš na rituální poslech, využívám i PC, kde mám hudby daleko víc, než kdy na deskách seženu, akorát to bude chtít časem pořídit lepší zvukovku.. Nicméně nejoblíbenějsí věci jsem už sehnal na LP.
Zatím jsem narazil na Thorens 115 mk2, za 6000 je to asi drahé, ne? Nevím, jak jsou na tom Tesly NC450/470/500.. Vzhledově jsou pěkné. Nebo shánět spíš Technics 1210/zmíněný Sony?
Díky

TRANSIWATT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TRANSIWATT »

to terahera!
Teda zrovna DUAL 505 a za tu cenu to né. Pětsetpětka je nejhorší z "dobrých" dualů.
Dual nabízí mnohem lepší věci.

V relaci do 7t. se dá sehnat nějaký Project anebo solidnější přístroj v DJ provedení , např. od Audiotechnica. A NOVÉ !

FilipM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FilipM »

nakonec jsem koupil Teslu NC 450 - za 5 tisic, s hromadou desek. Nejsem si jistej, jestli je to nejlepsi volba, ale je v perfektnim stavu. Hraje slusne, ale je tam puvodni prenoska. Poridim neco lepsiho, nekdy to zni trochu urvane. Uvazuji o Goldring 2100..

Zajimalo by me, jestli by se vyplatilo vymenit kabel, jestli to u Onkya A7 bude znat..

Odpovědět