Info o Sinclairovi

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
horolezec
Kontaktovat uživatele:

Info o Sinclairovi

Příspěvek od horolezec »

Zdravím všechny,
mám prosbu na ty jenž znají Sinclaira. Již mám u něj drahnou dobu zesík a poslední zprávu mám od něj z konce roku, kdy mi psal, že je těžce nemocný. Na poslední email mi zatím neodpověděl a telefon nebere. Jeho stránky se mi také nezobrazují. Chápu, že pokud je nemocný, nepracuje, leč rád bych nepřišel o zesilovač. Přece jen už jsem přes rok bez něj a to se mi zdá více než déle. Před Vánoci sliboval, že zesík je rozebraný a do Vánoc bude doma a od té doby jsem bez informací, co se děje. Všem moc díky za info

Vítek

Zilvar
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o Sinclairovi

Příspěvek od Zilvar »

Ahoj

nejspíš znáš toto vlákno http://forum.audioweb.cz/viewtopic.php?id=11082&p=8 Někteří mají u něj věci už několik let,bez dá-se šance je dostat kdy zpět :(

Zkus se skontaktovat s některými členy Audiowebu a nejspíš to tam nějak řešit osobně,poštou to moc reálně nevidím.Osobně sem si u něj kdysi nechával něco opravovat a čekal pak na dodání,přes rok.To byl však zcela zdráv.

Zaráží mě jedna věc a to,že Leoš přes tyto resty a nemoc bere stále další nové zakázky :o A které budou nejspíš dále neřešené a odsunuté jako ta tvoje,nebo kluků z Audiowebu.

horolezec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od horolezec »

Ahoj, díky moc. Zase tak detailně to HiFi nesleduju, takže jsem o tom neměl ponětí. No co se dá dělat. Snad se to podaří nějak vyřešit, uvidíme. Ještě jednou díky

Zilvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zilvar »

Právě sem si všiml,že je tu na foru nejnovějším uživatelem zaregistrován nick sinclair.Třeba je to právě Leoš,zkus ho kontaktovat.Věřím,že se nakonec vše v dobrém vyřeší.Nejednomu z nás určitě něco přerostlo přes hlavu,ale to čekání je opravdu dlouhé a pokud dotyčný nějak nekomunikuje.Na důvěře to v tu chvíli moc nepřidá.

sinclair
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinclair »

Dobry den vsem vespolek,
rad bych Vam vsem, kteri u me mate na oprave nejaky pristroj, pripadne v budoucnu hodlaji vyuzit mych temer 35-letych zkusenosti v oboru zesilovacu, kterymi se opravdu celou dobu zabyvam. Nejsou to samozrejme jenom zesilovace, ale i napr.reprosoustavy a vyroba pristroju na zakazku.
Bohuzel s prichodem padesatky se u me projevila velmi oskliva nemoc, ktera vyzaduje i obcasnou hospitalizaci v delce cca dvou tydnu a naslednou rekonvalescenci. Nebudu Vam nic zastirat, jde o benigni nador v mozku, ktery se lekari snazi zatim jenom chemoterapii udrzet na uzde a dosahnout toho, aby se zapouzdril a netlacil, kam nema, protoze pokud se tak stane, zneschopni mne to nejmene na tyden i vice. Po zdravotni strance to skutecne nemam jednoduche, i kdyz je mi jakztakz dobre a chtel bych pracovat, tak nemuzu, protoze nador tlaci na zrakove centrum a ja bohuzel ani se silnymi brylemi do pristroju nevidim tak, jak bych potreboval.
Po posledni, seste chemoterapii lekari konstatovali kontrolou na CT zmenu k lepsimu, ale moje telo je po chemoterapiich tak zdevastovane /to jste ostatne mohli videt vsichni, kdo jste mne osobne navstivili/, ze bude jeste chvilku trvat, nez se dam dohromady a snad budu moci podavat plny vykon.
Vsem tem, kteri u me maji nejaky pristroj na opravu, repasi ci upravu se moc omlouvam za tyto prutahy, ale i ja sam jsem z teto situace pomerne rozhozeny, protoze bych nikdy nic takoveho necekal, u nas v rodine nikdo rakovinou netrpel.
Prosim Vas vsechny tedy o shovivavost se mnou, doufam, ze mi zachovate prizen a vyuzijete mych dlouholetych zkusenosti, diky kterym napr. dokazu z dosti zdevastovaneho pristroje udelat velmi dobre pouzitelny pristroj, ktery Vam muze slouzit znacne dlouhou dobu.
Pisu Vam z nemocnicniho luzka onkologie BN Zlin, asi za tyden by me meli propustit, pak se dam trochu dohromady a zacnu na Vasich pristrojich pracovat. Jeste jednou se velmi omlouvam a omlouvam se i za to, ze nemohu telefonovat, tady se to nesmi a mobil tu mam vicemene nacerno. Dekuji Vam vsem za shovivavost. Leos Malanik - sinclair

boxer

Příspěvek od boxer »

Přeji brzké zlepšení zdravotního stavu a dlouhověké zajišťování chodu miláčků hifiosazenstva.

CharlieCh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CharlieCh »

Sinclaire, přeju Vám, ať jste již brzo zdráv a při síle, aby Vaši určitě mnozí spokojení zákazníci, ke kterým se já rozhodně počítám, mohli i nadále využívat Vašich služeb k plné spokojenosti nás všech. CharlieCh

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Přidávám se
a držím všechny 4 *thumbs up*

sinclair
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinclair »

Díky chlapi. Protože vím, co mi narostlo v mozku a nemá to tam co dělat, další zakázky beru opravdu jen sporadicky a to jenom takové,které je schopen s mým dozorem a radami zvládnout můj značně mladší kamarád, kterého to neskutečně baví a nejradši by se pustil do všeho, co tady je, což je ovšem problém - ne od všeho existují servisní manuály a ne každý přístroj, např. Denon, Pioneer a další, si nechají líbit to, co bez potíží zvládá třeba ten "hloupý" TW140 Studio. Mnoho těchto strojů má tak sofistikovaně řešené výkonové části, že stačí jeden zapomenutý přerušený odpor a je možno v přístroji napáchat víc škody, než tam původně bylo. I co se týká náhradních dílů - stačí zapomenout, že v ČR se prostě NEDÁ koupit značkový servisní díl a máte problém jak sviňa, protože např. Sankeny sice jsou "venku" k mání, ovšem pochybnosti o jejich původu jsou pořád, zvláště pokud je na Ebay prodává člověk se značně exoticky znějícím jménem. Pak už zbývá jedině Farnell, RS, Digikey, na Ampslabu už jsem se jednou spálil-člověk, který ovládal angličtinu ještě hůř než já mě ale ujišťoval, že jsou to všecko originály. Jó originály. Pokud pokládají za originál šmejd z CDIL nebo PMC, tak to je pak těžký...Některé věci umí sehnat i Ryston, ovšem minimální odběrové množství jsou tam tuším dvě tyče TO220, nebo 100ks TO126 a pokud se nemáte s kým podělit, zůstanou Vám ve skladě ležet pěkný prachy...Na Lhotského už kašlu, tomu jsem musel dvě zásilky vrátit, protože pokud Vám udělá na 10ks tranzistorů mix od tří výrobců, jeden horší než druhý, tak nelze postupovat jinak.
Značně se zlepšil GES, kde už se dají semtam koupit i NOS originály, sice za těžký money, ale furt lepší, jak drátem do voka od Lhotského. Materiál od CDIL nebo PMC nejde použít ani na nenáročné bastlení, natož tak kvalitní servisní práci, protože máte přístroj do měsíce znovu doma, důvěra v servisáka je zpoloviny v prdeli a tak bych mohl pokračovat. Dopadá to i tak, že Sankeny starších řad, které nemají novější náhradu /A1695-C4468/ nahrazuju sice zbytečně předimenzovanými, ale spolehlivými MJW1302A/MJW3281A. Někdy je sice potřeba přehodit kmitočtové kompenzace u budičů, ale to už je spíš taková sranda, když škopkem zjistíte, že vysíláte muziku výkonem třeba 200W na kmitočtu 3MHz :-)
Nemám to moc jednoduché, protože když nádor zatlačí kam nemá, tak je to na RZS a zhruba pět dní na onkologické JIPce.
Těch pět dní na JIPce plus následná rekonvalescence mi pak logicky někde chybí...

sinclair
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinclair »

Chlapi, začíná to být dobrý - jednak se mnou, i když se necítím zrovna nadvakrát, ale už je to podstatně lepší a navíc se mi povedlo sehnat velice šikovného kluka ze SPŠE ze Zlína, který mi zatím s těmi jednoduššími věcmi pomáhá a já ho na oplátku učím to, co nemá šanci se ve škole dozvědět. Zatím to vypadá na slušnou symbiózu, má to kluk dobrý v tom, že se defacto nemusí učit, protože mu to po večerech nalejvám do hlavy já a ještě spoustu věcí navíc. Už bylo jedno extempore, kdy se profák
divil i ušima, kde to ten kluk vzal, protože na profáka vysypal věci, které ve škole ani nebrali...samozřejmě má výborné známky a jeho rodiče už se byli podívat u mě v dílně, co že to tam vlastně mydlíme. Momentálně pracuje na jedné AZS218, sem tam se něco zeptá, já mu samozřejmě půjčím veškeré servisní manuály a materiály, materiál si ze šuplíků už bere sám, ví co kde je, naučil jsem ho proudovým ohmmetrem měřit nakopnutý nebo úplně vadný tranzistory, jejich Uceo a tak dál. Kdybych měl v dílně víc místa a ještě jeden stůl, tak myslím, že bychom toho napráskali daleko víc a opravny ve Zlíně a v Uh. Brodě by se mohly jít vysrat.
Ale řeknu Vám tedy, že šikovných kluků, které to navíc baví a zajímá, je čím dál míň, člověk aby je lupou hledal....

robocop
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od robocop »

Mladej by hlavně měl vzít kárku, případně auto, jestli už má řidičák, a odvézt všechny ty věci, co už jsou hotové a připravené několik měsíců na odeslání, na poštu. Pak byste tam měli mnohem více místa.

palkic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palkic »

Já myslim, že by stačilo dodělat věci, co tam ležej lidem i víc jak půl roku a místa by bylo dost, netřeba další stoly.. Akorát by přibylo ještě víc nas*anejch lídí. Pak můžete klidně udělat rychloopravnu a zkusit zpráskat konkurenci. Ale s přístupem, že naberu milion věcí a pak budu pár let slibovat, tak tim zlikvidujete akorát sebe. Byl by dobrej kontakt na toho kluka. Třeba by komunikoval a konečně bych se něco dozvěděl. Možná by mi i napsal co se všechno na tom zesíku udělalo. Ne jen pořád poslouchat jak dostanu zesík i s podrobnym seznamem. Až to bude doma, tak mi to bude k ničemu. Chci to vedět před odeslánim, jestli je opravený to, co sem chtěl a kolik to bude stát.

Pavel1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel1 »

Pozor!!!!
Je to podvodnik.Vylakal ze me regulator na opravu a vyparil se!!!

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

Sami jste si vinni, co není "papírově" ošetřeno (smlouva s cenou, dodacím termínem a podpisy) to jako by nebylo, kauza právně neexistuje pochopte už jednou že jste v loupeživém Česku - divoký východ. Mašiny jsou na odpis.
PS. pracovníci sféry obchodu a služeb (pokud zde jsou nějací) zajisté potvrdí

Odpovědět