Jaké regálovky k Rotel RA-1070

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
brrouk
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Jaké regálovky k Rotel RA-1070

Příspěvek od brrouk »

Dobrý den,
chtěl bych požádat o radu.
Do svého PC koutku jsem si pořídil integrovaný zesilovač Rotel RA-1070 a chtěl bych si pořídit nejaké trochu lepší regály.
Zdroj je NTB-foobar-iFi nano DAC-Rotel-regály Tangent Millenium 100 + sub Proson Rumble 8. Poslouchám všehochuť, od klasiky až po EDM, ale převažuje rock, muziku mám ve Flac +Spotifly premium.
Ty současné regály nejsou žádný zázrak, rád bych trochu výš. Ale hlavní problém je v umístění, bohužel je nelze umístit jinam než na horní desku pracovního stolu a ke zdi -http://brrouk.rajce.idnes.cz/nastenka#I ... 25_935.jpg
Rád bych si díky vašim radám udělal předvýběr, na jaké značky se mám zaměřit a jet si je poslechnout.
Zřejmě budou nejvhodnější s basreflexem dopředu, nebo uzavřené.
Také bych rád uvítal Vaše zkušenosti, které bedny si s Rotelem sednou- zesilovač jsem připojil na sloupové Cantony GLE, které mám u DK a zklamání, zvuk se mi vůbec nelíbil, se základním AVR od Yamahy to pro mě hrálo lépe.
Co jsem zatím koukal na net, tak k Rotelu se prý hodí BW (stejný výrobce ?), ale moc informací jsem nenašel.
Mým favoritem jsou zatím VMA II micro, na ty jsou pozitivní reakce a dál zatím nic.
Cenově bych se rád vešel do 15000 kč a bazaru se moc nebráním.
Díky
Brrouk

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké regálovky k Rotel RA-1070

Příspěvek od S499_1023 »

Konkrétní radu Ti nedám, jen chci upozornit - Ty nepotřebuješ klasické regálovky ale bedny pro nearfield poslech. Možná i proto Ti ty současné bedny hrají špatně.

boxer

Příspěvek od boxer »

Obávám se, že v tomto "rozpoložení" beden, je jednodušší používat to, co tam máš na stojáncích mezi nimi.
Další možností je dát přímo k monitoru aktivní lepší bedýnky.

Protože v tom, jak máš bedny nyní, se nemůže žádný sofistikovaný poslech udát, už jen pro jejich výškové usazení vůči tvé hlavě. To to vylučuje.

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 »

Jako první, bych zkusil bedny otočit výškáčem dolů.

Odpovědět