Jaké vybrat surround repro

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
jirzik
Kontaktovat uživatele:

Jaké vybrat surround repro

Příspěvek od jirzik »

Zdravím Vás. V dohledné době si chci vylepšit sestavu. Nejsem žádný odborník a proto prosím o radu a názor. Receiver by měl být Pioneer VSX-1131 jako alternativa je ve hře denon AVR-X2300W. Důvodem je dva HDMI výstupy kvůli zařazení projektoru a zároveň TV. Přední repro budou zůstávat Sony SS-D705AV nebo se mi možná podaří získat staré Pioneer CS-605. Subwoofer mám aktivní podlahový Jamo, ale nevím jestli nepůjde do světa. A teď k tomu vybrat nějakou kombinaci do 7+1- 1x centr a 4x surround. Raději něco staršího a kvalitního než nové. U nových bych rozumnou kvalitu asi neufinancoval. Rozpočet je celkem omezen takže spíš nějakou starší střední až mírně lepší třídu. Koukal jsem na Sony SS-U10 ale vzhledem k nízkým cenám se obávám aby to nebylo ku ničemu. Nemá někdo zkušenosti?
Druhá část dotazu nemáte někdo náhodou k dispozici manuál od těch D705AV. Nikde nemphu najít informace o frekvenčním rozsahu a citlivosti abych mohl získat nějakou představu rozdílu proti těm možným pioneerům CS603. U těch zvažovaných SS-U10 se google informacemi taky nehemží.

Děkuji za rady a názory.

kubas
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké vybrat surround repro

Příspěvek od kubas »

https://elektro.bazos.cz/inzerat/708052 ... 10-2ks.php
jako hodit do popeláku takové sračky.

jirzik
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké vybrat surround repro

Příspěvek od jirzik »

Dik za nazor. Myslel jsem ze to neni spravna volba. Nakonec mam ty pioneer cs 603. Opravdu zadne doporuceni jakymi satelity a centrem to doplnit na domaci kino.

Dik za nazory

Odpovědět