Jaký zes. k Aurum Cantus M-103

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
jiricek
Kontaktovat uživatele:

Jaký zes. k Aurum Cantus M-103

Příspěvek od jiricek »

Zdravím. Místo úhrady dluhu jsem dostal bedny Aurum Cantus M-103 a protože je nechci hned prodávat, ale nějakou dobu si je užít potřebuji poradit s následujícím: můžu mít za stejnou cenu buď integr. PIONEER A-A9-J nebo předzes+konc. AMC 2445. Oboje jsem slyšel, bohužel s časovým odstupem a asi nemám takovou zvukovou paměť nebo tak velké uši, abych dokázal rozhodnout, co bylo lepší nebo horší. Tedy se ptám na názory. A v této souvislosti ještě poddotaz: AMC umí buď 2x90W nebo 4x45W, v případě zapojení 4x45 na uvedené bedny –bude se jednat o bi-wi nebo bi-amp ?
Oba prodávající pánové jsou shodou okolností na dovolené, takže mám cca nějakou dobu na rozhodnutí. Ještě dodám, že zdroj zvuku bude CD player, ale ten budu řešit až podle zesilovače, tedy bych současně uvítal vhodné kombinace pro výše uvedené zesilovače.
PS.Vím, že k uvedeným repro se doporučuje Cambridge Audio nebo Vincent, bohužel až tolik nemám povoleno. Děkuji všem předem za všechny názory.

daliborr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Jaký zes. k Aurum Cantus M-103

Příspěvek od daliborr »

Jsou to hodně dobré bedny. Mají potenciál,slyšel jsem jejich zvuk a hrají nádherně.Já mám raději vícepásmové ,ale to je jiný level. Ten zesilovač PIONEER A-A9 dual mono je taky dobrý.A rozhodně bude sedět k těmto roproduktorům. Pokud je cena příznivá, tak bych neváhal. *hura*

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký zes. k Aurum Cantus M-103

Příspěvek od Jarda69 »

Až tak tomu nerozumím, ale něco mi říká, že to můstkové zapojení není až takový high end, ale možná se pletu. Asi bych vzal integrovaný, co nejsilnější. Z cesty zmizí jeden kabel.

Odpovědět