Jeden Subwoofer na DK i stereo - jde to?

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
brrouk
Příspěvky: 25
Registrován: 29 úno 2016 16:09
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Jeden Subwoofer na DK i stereo - jde to?

Příspěvek od brrouk »

Zdravím,
chtěl bych posílit basssovou *sunglases* složku u mých komponentů, ale bohužel v současné době (a asi i v budoucí) jsem limitován jak financemi, tak i WAF.
Sub bude primárně sloužit k DK, ale i u PC sestavy by se hodil ( tímto bych chtěl poděkovat členovi Dadaftovi za nasměrování na repro NHT, na blízký poslech k PC jsou perfektní).
Cenový limit mám +- 15000, našel jsem na netu suby od firmy BK.Electronics, které disponují 2 páry vstupů, co jsem vyčetl, tak by double zapojení mohlo být (teda jestli jsem to po přeložení do češtiny dobře pochopil),recenze jsou na ně vcelku slušné v poměru cena/výkon.
Samozřejmě vím, že to nebude ideál, ale bude to v jedné místnosti a zdá se mi to jako lepší řešení, než koupit dvě levné hrombedny, s kterýma bych se stejně choulil v garáži, až by mě moje drahá polovička vystěhovala,navíc je tam nepotřebuju, tam mi to basuje dobře.
Předem děkuji za laskavé upozornění, že to případně nebude fungovat, nebo když jo, tak na jiné suby, které by vyhovovali mým podmínkám.
Díky
Brrouk
P.S. je mi jasné, že nejde provozovat současně DK i stereo.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 2 hosti