Kabel k předzesilovači

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
marty63
Příspěvky: 48
Registrován: 16 pro 2021 15:24
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Kabel k předzesilovači

Příspěvek od marty63 »

Ahoj,
vlastním gramo Dual CS 429+ přenosku Ortophon 2M Blue. V současnosti využívám integrovaného předzesilovače a sluchátkového zesilovače Topping L50. Propojeno to mám kabelem Dynavox RCA black. Chtěl bych jít výš do dedikovaného phono předzesilovače a velmi se mi líbí MoFi Electronics Ultra Phono, právě proto, že má v sobě sluchátkový zesilovač. Poslouchám pouze na sluchátka Denon AH-D7200. Jde mi o to, jestli má takový upgrade smysl a pokud ano, zdali současný kabel je dostačující anebo byste mi doporučili jiný?
Předem díky za radu.
Před chvilkou jsem dostal doporučení na tohle: https://www.horizontrading.cz/SUPRA-PHO ... 043748.htm

marty63
Příspěvky: 48
Registrován: 16 pro 2021 15:24
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Kabel k předzesilovači

Příspěvek od marty63 »

Díky, vyřešeno.

tmwatch
Příspěvky: 48
Registrován: 09 říj 2013 15:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabel k předzesilovači

Příspěvek od tmwatch »

Jak?

marty63
Příspěvky: 48
Registrován: 16 pro 2021 15:24
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Kabel k předzesilovači

Příspěvek od marty63 »

Zakoupeny obě věci - SUPRA PHONO 2RCA-SC AUDIO Anniversary 1,5m + MoFi Electronics Ultra Phono https://www.gramofony-desky.cz/produkty ... /7278.html. Ten předzesilovač mi přijde až zítra, takže jsem zkusil do stávající sestavy (viz popis výše) zapojit dodaný kabel. Musím bohužel zkonstatovat, že na kabelu záleží. Rozdíl k lepšímu je slyšitelný - podstatně je slyšet víc detailů a celá reprodukce mi přijde jasnější a živější. Navíc na tom sluchátkovém zesilovači jsem mohl přepnout zisk z 2. stupně na "0" a trošku přidat hlasitost, a byla z toho parádní úroveň hlasitosti, kterou mám rád. S předchozím kabelem jsem to musel honit tím ziskem. Zatím jsem poslouchal LP "Buddy Guy - Feels Like Rain" (Music On Vinyl).
Když mi pan Křeček z Horizon Tradingu v mailové konzultaci garantoval, že ten kvalitativní posun poznám okamžitě, měl jsem určité pochyby. Ovšem ty po dnešní zkoušce padly. Jsem zvědavý jak si to sedne s tím MoFi PZ. To se dozvím zítra.
Pokud teda chcete vyzkoušet nějaký Phono kabel, ta Supra určitě za zkoušku stojí.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů