Kompatibilita Bose Soundtouch 520 a Bluray přehrávače

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
misak.amik
Kontaktovat uživatele:

Kompatibilita Bose Soundtouch 520 a Bluray přehrávače

Příspěvek od misak.amik »

Zdravím, mám v plánu přehrávat bluray filmy na domácím kině Bose Soundtouch 520 jaký kompatibilní přehrávač zvolit?

Díky za odpověď.

pershing003
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompatibilita Bose Soundtouch 520 a Bluray přehrávače

Příspěvek od pershing003 »

Zdravim.
Koukal jsem ze maximalne umi zpracovat 1080p, tudiz limitem je vystup ve FullHD. Takze pripojit lze jakykoli BluRay prehravac, ale na vystupu vyssi fyzicke rozliseni nez 1080p z toho nelze dostat. Televize i prehravac se propoji pres HDMI. Toz asi tak.

misak.amik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misak.amik »

Zdravím.Telku mám propojenou s kinem pres klasiku HDMI kabel .Problém je v nazvuceni filmu s dabingem což se nedá s originálem srovnat .Dobré recenze maji přehrávače značek Onkyo nebo Denon chtěl jsem se zeptat na model těchto značek protože na trhu je nabídka opravdu bohatá. Popřípadě na cenovou hranici abych nekupoval nesmysl.
Díky za odpověď.

pershing003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pershing003 »

Co se prehravacu tyce, tak je to sazka do loterie. Uz jsem k tomu neco psal v jinem vlakne. V podstate jde o to porovnat “ktery obraz se mi libi vic”, nezavisle na cene pristroje. Kazdej prehravac musi splnovat urcite parametry co ma prehrat a s cim se vyrovnat. Jak ma vypadat zaznamenany material na obrazovce divak netusi, protoze (vetsinou) nema moznost koukat na zdrojovej material pred prezvejkanim do MPEGu na kalibrovanem displeji aby ho nasledne porovnal s dekodovanym vystupem na sve soustave. Pri pouziti testovacich placek od R&Sch jsem byl konfrontovan s dost tristnim vysledkem dekodovani spojeneho s naslednym zobrazenim na monitoru/televizi. :-(

Tapir1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tapir1 »

Dobrý poměr cena/výkon poskytne Sony UBP-X700 a to obrazově i zvukem.

Odpovědět