Koupě Repro

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Repro

Příspěvek od Zdeny »

Paul: díky za podporu:-)

Jinak konec vášní: myslel jsem to sice žertem, ale jen tak asi z 5%. Z 95% zcela vážně. A hned ti řeknu proč. Vlastníš pochybný zesilovač s pochybnými vlastnostmi a konstrukcí 30 let starou. To je mimo diskuzi a jakékoliv pochyby. A zkus k tomu připojit bendy s mizernou citlivostí. Upřesnil jsi, že máš cimru 20m2. A tvůj žánr se obvykle potichu neposlouchá, ani někým zmíněné ACAD či BS. Není to totiž ono. A výsledek nějaký seance, kde se tvůj chudák bude trápit hodinu nad svými možnostmi s bednami o 85dB si jistě dovedeš představit. Nesrovnávej Sabaton, ACDC , RW a podobné kapely metalového nebo rock´n´rollového žnáru s ubouchaným ducduc pochybné zvuzkové kvality. "Pár" roků muziku poslouchám a kvalitní nahrávku tohoto žánru jsem ještě nepotkal. K čemu ti budou bedýnky se 7´´ basákem ???? Nota bene za xnásobně vyšší cenu než ty,m co jsem ti postnul já??? Tvoje muzika je založena opravdu na rytmice a basovém základu, proto jsem ti hodil post na bednu, která to ZAHRAJE, ne uřve. Sice to nebude pravověrný highendový poslech, ale bude to sestava s potenciálem tohle zahrát. A to mi věř.

Jinak bych na tvém místě zatím držel zákryt, jsi tu dva dny i s cestou, tak vstřebávej rady a nevyskakuj.Na moje překlepy hoď loď, inteligent obsah přelouská i s nimi.

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Sany píše:Bože to jsou zas řeči, i v metalu a rocku jsou kapely které hrají na vyšší úrovni ( Savatage, Evergrey, Gathering,Queensryche z rocku pak třeba Rush, Marillion, Queen a spousty dalších ). Nechápu proč by si třeba Black Sabbath a AC/DC nemohl někdo poslechnout na kvalitním nebo špičkovém aparátu. Je to jeho volba a jeho prachy!!! Mimochodem: http://www.spark-rockmagazine.cz/luca-t ... olby-atmos
Máš recht,. ale ani jedna z nich není dumdum nebo ducduc *taktone*
ACDC přímo žeru a aparát mám odpovídající, aby to jakž takž hrálo.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

kolego tazateli, jseš tu na fóru velmi krátce, zvykneš si, a když ne...zkusíš to jinde žádná tragédie se nekoná :lol: :lol: :lol:

Dub
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dub »

Zdeny píše:Paul: díky za podporu:-)

Jinak konec vášní: myslel jsem to sice žertem, ale jen tak asi z 5%. Z 95% zcela vážně. A hned ti řeknu proč. Vlastníš pochybný zesilovač s pochybnými vlastnostmi a konstrukcí 30 let starou. To je mimo diskuzi a jakékoliv pochyby. A zkus k tomu připojit bendy s mizernou citlivostí. Upřesnil jsi, že máš cimru 20m2. A tvůj žánr se obvykle potichu neposlouchá, ani někým zmíněné ACAD či BS. Není to totiž ono. A výsledek nějaký seance, kde se tvůj chudák bude trápit hodinu nad svými možnostmi s bednami o 85dB si jistě dovedeš představit. Nesrovnávej Sabaton, ACDC , RW a podobné kapely metalového nebo rock´n´rollového žnáru s ubouchaným ducduc pochybné zvuzkové kvality. "Pár" roků muziku poslouchám a kvalitní nahrávku tohoto žánru jsem ještě nepotkal. K čemu ti budou bedýnky se 7´´ basákem ???? Nota bene za xnásobně vyšší cenu než ty,m co jsem ti postnul já??? Tvoje muzika je založena opravdu na rytmice a basovém základu, proto jsem ti hodil post na bednu, která to ZAHRAJE, ne uřve. Sice to nebude pravověrný highendový poslech, ale bude to sestava s potenciálem tohle zahrát. A to mi věř.

Jinak bych na tvém místě zatím držel zákryt, jsi tu dva dny i s cestou, tak vstřebávej rady a nevyskakuj.Na moje překlepy hoď loď, inteligent obsah přelouská i s nimi.

Nechápu proč se tady o mě otíráš,každý má to,na co má peníze. Jestli jsem se netrefil do tvého vkusu tak se omlouvám. Většina lidí nemá peníze na sestavu za x 10tek tisíc.
Bohužel mám to na co mám . A jak vidíš i po 30 letech hraje A ty řeči s ubouchaným ducduc si nech pro Paula. Já si na rozdíl od tebe poslechnu vše od Mozartova Requiem po finské Insomnium a nerozlišuju žádný styl,prostě se mi to líbí.A to že mám rád mimo jiné i tvrdou muziku snad není nic špatného,nebo jo?
Na ty tvoje překlepy loď hážu, taky jsem to přelouskal a co se týká toho tvoje zákrytu , jsem tu sice dva dny i s cestou jak píšeš, ale na rozdíl od tebe jsem si četl i pravidla tohoto fóra a je docela smutné,že taková "kapacita" jako ty je po 8 letech nedodržuje. Pozdravuj Paula *palec*

jkb4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jkb4 »

Napíšu jednoduchou větu: Zdeny doporučuje vhodnější bedny pro tento žánr a levnější. Psal i BVa, že někdo k němu do poslechovky přijel pro hifi reprosoustavy a odvezl si PA boxy. Zvaž to.

Dub
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dub »

Proč pořád to škatulkování? Nevím jak by zněly na PA Boxech Led Zeppelin , nebo Deep Purple.Poslouchám vše od hard rocku po death metal a doteď jsem vtom neviděl problém. Nemám nic proti Zdenymu a nemyslím si,že to co psal myslel špatně.Možná jsme si jen nerozuměly,je to jeho názor a proto snad tyto fóra jsou.
Za Tvůj návrh dík , ale než Pa boxy , tak raději zůstanu u toho co mám.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

Zeppy a Parpli ? to sou čajíčci pro školku, Megadeth, Slayer, Venom, Pantera, Napalm death, Exciter, to je měřítko !

Dub
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dub »

Vidím,že máš vkus. Slayer , Megadeath , Pantera to jo. Od Napalm Death snad jen Harmony Coruption.
Ale co třeba Omnium Gaterum , Catle decapitation , Insomnium , Barenn Earth anebo starý dobrý Bolt Thrower?

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

no, dřív jsem je poslouchal též ale slyšet 1000x Child in time či Whole lotta love to se oposlouchá tak jako tak

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

:P ... Meshuggah

Dub
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dub »

Taky hodně dobrá kapela,ale abych řekl pravdu,tak vůbec nevím jestli ještě hrají. Poslední co jsem od nich slyšel je obZen, myslím že rok 2008.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

v tom případě navíc CDP sebou na výběr boxů do poslechového studia a pár oblíbených CD
na kecy kolem Technics nereaguj, zde platí: co napíšeš bude použito proti Tobě

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Dub píše:
Zdeny píše:Paul: díky za podporu:-)

Nechápu proč se tady o mě otíráš,každý má to,na co má peníze. Jestli jsem se netrefil do tvého vkusu tak se omlouvám. Většina lidí nemá peníze na sestavu za x 10tek tisíc.
Bohužel mám to na co mám . A jak vidíš i po 30 letech hraje A ty řeči s ubouchaným ducduc si nech pro Paula. Já si na rozdíl od tebe poslechnu vše od Mozartova Requiem po finské Insomnium a nerozlišuju žádný styl,prostě se mi to líbí.A to že mám rád mimo jiné i tvrdou muziku snad není nic špatného,nebo jo?
Na ty tvoje překlepy loď hážu, taky jsem to přelouskal a co se týká toho tvoje zákrytu , jsem tu sice dva dny i s cestou jak píšeš, ale na rozdíl od tebe jsem si četl i pravidla tohoto fóra a je docela smutné,že taková "kapacita" jako ty je po 8 letech nedodržuje. Pozdravuj Paula *palec*
A když ti člověk poéradí hodně muziky za málo peněz, tak se štětíš. OK, pora´d si p svém. Mohl jsi mít velmi slušnou muziku na tváj žánr a kupa pěněz by ti zůstala. Paula pozdravuji. Buď v poklidu a sháněj dál.

sekal

Příspěvek od sekal »

Mně se ze zde navrhovaných tipů nejvíce líbí bedny od P. Kocourka. Na místě tazatele bych začal od této nabídky. Kocour je šikovný a kompetentní bastlíř..

Další varianta - http://www.hifi-audio.cz/labrador-26-dub-p25566/

Leony5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Leony5 »

Určitě jak zde padlo,na tyto žánry to chce třípásmo a s pořádným basákem,nebo se dvěma basáky.Citlivost také raději vyšší nad 90dB.Mě se osvědčili Dynavoice df6,do čehož se rozpočtem vejdeš,jsou vhodné na tuto muziku. https://www.nejlepsiceny.cz/reprosousta ... e-df6.html

Odpovědět