kvalitní AIO hifi?

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
drejkys
Kontaktovat uživatele:

kvalitní AIO hifi?

Příspěvek od drejkys »

Potřebuji poradit s výběrem co nejlepšího mikrosystému. Přemýšlím o YAMAHA MCR-N870D nebo Onkyo CS-N1075
To jsou asi nejlepší AIO co jsem zjistil. Ještě jsou v nabídce různé variace od Pioneer např. X-HM82D
Je mi jasné že kvalitnější bude zvlášť zesik atd. Myslíte že ty co jsem uvedl budou hrát o dost lépe než běžně dostupné mikrosystémy z obchodů? Nechci mít plný stůl ovladačů a kdybych kupoval vše zvlášť tak to jsou nejméně 3 ovladače. Kdybych nakonec pořídil sestavu bez repro tak jaké jsou nejlepší regálové v ceně kolem 8000?

Díky

akim5
Kontaktovat uživatele:

Re: kvalitní AIO hifi?

Příspěvek od akim5 »

Já bych ještě zkusil zapřemýšlet o tomto (Marantz MCR611):

http://www.marantz.co.uk/uk/products/pa ... ediamcr611

Je to už trochu větší level než Tebou zmiňované AIO, ale určitě se to vyplatí. Mám podobný přístroj ve své pracovně, akorát to je od TEACu. Měl jsem možnost to srovnat s Tebou navrhovanou Yamahou a u mě to byla jasná volba. Ony ty AIO jsou většinou jen takové "krabičky" s dobrou výbavou, ale zvukově vhodné jsou spíš opravdu jen do opravdu malých komůrek.

K tomu Marantzy si pak můžeš dokoupit i kvalitnější regálovky, v pohodě je utáhne.

Edit:

Omlouvám se, špatně jsem to přečetl. Srovnával jsem jinou Yamahu. Ty Tebou navržené mikrosystémy jsou velice podobné tomu Marantzy, vlastně jsou o něco lepší, ale také dražší. Toho Marantze mám vyzkoušeného a hraje dobře. Ty Tvé tipy budou možná o něco dále. Ještě jednou sorry za zmatky :)

Odpovědět