nastaveni tesly nc 500

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
gr24
Kontaktovat uživatele:

nastaveni tesly nc 500

Příspěvek od gr24 »

Zdravím potřebuji poradit s moji teslou nc 500.Jelikož jsem ji dostal jak se řika do stavu kdy by měl hrat jako nový ale není tomu tak.Je nově překablovaná kabelama pro-ject osazena cinch konektory namazana atd.atd tak jak jsem se dočet tady tak vše jsem udělal ale při prrvním poslechu jsem zjistil že mě hraje jedna strana slaběji a docela znatelně přenosku mám s aukra novou audiotechnica at 95 od lubora g děkuji za radu

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: nastaveni tesly nc 500

Příspěvek od Renown »

Pokud se přehodí kablíky u přenosky, tak že se na L+ dá červený, na L- zelený, na R+ bílý a na R- modrý, tedy opačně než jak to má být správně, hraje slaběji ten druhý kanál ? Pokud ano, tak je vadná přenoska. Mohlo by to dělat i nesprávné nastavení antiskatingu, ale tam by ten rozdíl mezi kanály byl sotva postřehnutelný. Pokud to hraje pořád stejně, je problém v kabeláži, ve phono preampu nebo v zesilovači.

gr24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gr24 »

Tak jsem to přehodil ale žadna změna je to pořad stejné nejlepší v me situaci bych to někomu dal ať mě to nastaví ale jsem až od Znojma ale neni problém Brno a okolí a hlavně pokud to je zesilovačem tak budu uvažovat nad koupí nového

gr24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gr24 »

Děkuji za rady vyzkoušel jsem vše co bylo možné a nakonec jsem dnes zapůjčil od kamaráda zesilovač a tam je ten problém takže jde teď rozhodnout jen jaký docela se mě zamlouva Pioneer a 50 k nebo máte jiné typy repro mám alesis monitor oné mk2

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

Stejné zkoušky jak popsal Renown docílíš přehozením cinch kolíků na vstupu do zesilovače, červený do bílé dírky a naopak, je to bez rizika nalomení křehkých kablíků a dutinek u přenosky. Nemáš někde vlasový zkrat živáku na zem (stínění) ? Vyzkoušej jinou přenosku a bude jasno kde je chyba. V nouzi nejvyšší šaman Zatloukal z Litovle.
http://elektro-zatloukal.sluzby.cz/
PS. měl jsem identický problém s přenoskou Ortofon, pravý kanál hrál slaběji o celých 20dB.
Závěr: vadný výrobek reklamace, uznáno, vyřízeno.

Odpovědět