Odhad ceny Technics

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
johnyram
Kontaktovat uživatele:

Odhad ceny Technics

Příspěvek od johnyram »

Zdravím vespolek, chtěl bych vás požádat o ohodnocení této sestavy Technics z pozůstalosti, před odvozem vše fungovalo, zkoušeno. Netuším, jakou to má tak asi cenu k prodeji. Nevím jestli to bude z fotky čitelné, tak tuner je ST-GT 650, Cd player SL- PG 440A, double deck RS- TR 373, zesilovač SU - VZ 220. Díky všem za tipy a čas.Obrázek

Sany
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Odhad ceny Technics

Příspěvek od Sany »

Asi tě zklamu ale cena těchto retro kousků je poměrně malá, republika byla před 20lety těmito kusy doslova zaplavena a prodává se jich po bazarech spousty, sám mám doma pod postelí pár podobných kousků *fnuk* a vzhledem k jejich ceně je nemá ani cenu prodávat. Něco jsem daroval kolegovi za pár piv no a zbytek si raději z nostalgie nechám. Jejich cena se pohybuje kolem 1tis korun za komponent, něco výš něco níž záleží na typu ale i tak si myslím že se špatně prodávají. Když si člověk uvědomí kolik za ně zaplatil vzhledem k tehdejším platům, byl to vcelku ranec a jejich současný prodej se podle mě vůbec nevyplatí, pokud ti stojí cca 4tis korun za tu námahu a případné patálie spojené s prodejem můžeš to zkusit. Je to můj odhad přesně tyhle kusy neznám ale myslím že mezi nimi není nějaká rarita která by výrazně navýšila cenu.

jkb4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jkb4 »

Je to jak píše Sany. Nejlepší je ten tuner. Za ten bys na eBay dostal možná 1500 Kč.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Co kus, to tisícovka max. Tape deck za 500.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

to samý, 1000 Kč/ks je odhad reálný, naráz to nepůjde leda rozprodat per partes
zesil obstojí, tuner a deck nemá perspektivu, leda dekorace, CDP možná, je známý svou schopnosti přečíst ledacos, optomechanika Philips

Woofer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woofer »

lechos píše: zesil obstojí
Těžký omyl,mizerný zvuk,lowend do kuchyně

Odpovědět