Oprava kalotoveho stredaku - studeny spoj.

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Satanáš
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Oprava kalotoveho stredaku - studeny spoj.

Příspěvek od Satanáš »

Zdar vsem mistnim odbornikum.
Mam tu skvele regalovky Heco Professional 550.
IMG_20200129_045315.jpg
mam mensi problem, pri vyssi hlasitosti zacne vynechavat levy stredak. Rozebral jsem ho nekolikrat a jsem si jist, ze to dela studeny spoj u civky kdyz se toho mista dotknu, zacne zase hrat. Spoj zda se byti zoxidovany tmavy, problem je v tom, ze je v podstate prilepen na vlnku pp membrany. Bojim se, ze ji propalim, uz se mi to malem povedlo, tak jsem se na to vyprdl. Zkusim to jeste oblepit alu paskou, abych se nedotkl membrany pajkou. Mam taky pajeci kapalinu razant.uz se mi kolikrat osvedcila v praci.
Dotaz zni, ma jeste nekdo nejaky tip na jinou pasku ci ochranu membrany nebo jinou kapalinu? Popripade jinou chemii ktera umozni pajet opravdu rychle?
Dekuji vsem za napady.
Takhle je musim provozovat jenom na AZS, ma jemom 25W a s timhle vykonem stredak nikdy neblbne.
Rady typu kup novy stredak neberu, led ze by nekdo nabidl identicky, adekvatni nahradu dela jen Visaton za cca 2400 korun a stejne se vzhledove a rozmerem desky lisi.

Satanáš
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Oprava kalotoveho stredaku - studeny spoj.

Příspěvek od Satanáš »

Nejak to zapada, to nikdo nikdy nepajel nic choulostivyho?

macher
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macher »

Vzhledem k tomu, ze na eBay koupis set za cca 40-50 euro, se divim, ze to stoji za to vypisovani.

Satanáš
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Satanáš »

Hmm, nikde jsem je zatim nenasel, a davat litr, za neco co staci poradne zapajet se mi taky nechce. Mimochodem kdyz je jich plny ebay nechces mi dat odkaz, hledal jsem je asi mesic a nic.

Satanáš
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Satanáš »

Nikdo nic relevantniho, toho se na tomto foru asi nedockam. Komentare typu kup si je na ebay bez odkazu si strcte za klobouk.

Strejdin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Strejdin »

No a co vlastně chceš slyšet ? Kup s Lotfett a nebo Lothonig a prostě to zkus. Myslíš že tady někdo na dálku ví jak je Satanáš šikovnej ? Gelama si pomůžeš , ale zachráníš to jenom rukama a hlavou. Já vím taky jsem ti nepomohl. :mrgreen:

Satanáš
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Satanáš »

To ja vim, ze je to na me sikovnosti, me spis stvou poznamky jako kup si je na ebay, kdyz jsem je hledal nekolikrat a nikdy nic. Kdyz o nich vim, tak dam odkaz a nemudruju. Diky za tip na ty Lot... Jdu zjistit co to je. Aspon neco konstruktivniho.

Satanáš
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Satanáš »

Diky, ale ja myslim samotne sredy, ne cele bedny, tech je plny ebay. Jestli macher mysle at si koupim cele bedny na dily, tak uz to tak nejak chapu. Nicmene kdo je slysel hrat, by je nerozebiral a zkusil opravit i ty druhe. :mrgreen:

darken76
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od darken76 »

Jestli si na to netroufáš sám,pošli ten střeďák sem:https://www.ireprobedny.cz/.Dělali mě repas odpálených výškáčů do Heco Superior 940,naprostá spokojenost.
Jinak naprosto chápu,co na těch bednách vidíš (slyšíš:-)).Pokoušel jsem se kdysi sehnat bedny z řady Professional,nebo Precision,ale nepovedlo se,ale nakonec jsem sehnal o pár let mladší Heco PPS30 a PPS40 a nedal bych je,ani za zlatý prase.Udělal jsem repas výhybky a výměnu kabeláže a terminálů a je úžasný jak hrají.V příměm srovnání sfoukly dvoupásmové sloupky za 20k,jak svíčku.
Naprosto chápu,že je chceš opravit,stojí za to.

Satanáš
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Satanáš »

Ja je koupil za 1800 a mam tady jeste Heco Presence 443 a ty podle me maji regulaci stredu a vysek, ale stejne se mi zda vysek mene a trochu celkove takve zastrene. Nevim, jestli jsou celkove horsi - nizsi rada i kdyz jsou osazeny skoro stejne a jsou objemnejsi nebo jestli maji nejakou vadu treba vyschle kondiky.

Satanáš
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Satanáš »

Opraveno: nakonec jsem objevil, ze reprak jde po sestaveni do zkratu, ktery zmizi, kdyz povolim sroubky. Evidentne v se pri dotazeni dotkne plechu drat prochazejici papirovym tesnenim. Pridal jsem jeste jeden papir a v miste problemu ho prerusil, ted uz se pri dotazeni nikde nic nedotyka a stredak vali na plny kule.

elMuerte
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elMuerte »

Dělali jsme to hrotovou mikropáječkou a šlo to, ale použili jsme na to speciální leptací chemii, která pomůže rozlít cín.
U toho papíru si nejsem jist, kde máš problém aby se ten papír časem neprobrousil a nezpůsobil ti vyšší namáhání zesilovače, popřípadně poté smrt jeho koncového zesilovače.

Satanáš
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Satanáš »

No, to je hned slyset, a chodil mi tu stridave do zkratu asi pul roku a nic nespalil. Oni ty Pioneery co mam jsou slusne kusy zeleza, co to zkousnou. Azs trochu breci uz jenom protoze ma tak narocny bedny, ale taky nehori. Ono u tohohle druhu beden se fakt vypadek stredaku neda poslouchat, ty bebny dela ten stredak tim cim jsou.

elMuerte
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elMuerte »

S tím se nedá nesouhlasit, ale já se ptal na to jestli si jsi jistý, že se ti ten papír neprobrousí ?

Odpovědět