Pan Zatloukal Litovel

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Sqvirell90
Kontaktovat uživatele:

Pan Zatloukal Litovel

Příspěvek od Sqvirell90 » 20 úno 2019 12:12

Dobrý den všem !
Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s panem Zatloukalem z Litovle. Posílal jsem mu na opravu svůj gramofon Tesla NC 440. Bude to již pomalu čtyři měsíce co ho má u sebe. Zatím úplně bezvýsledně. Volal sem mu v posledních dvou měsících asi dvakrát a stále tvrdí že se k tomu nedostal. Začínám mít trošku obavy,jednoznačně respektuji čekací dobu ačkoliv čtyři měsíce se mi zdají už dlouhá doba. Máte někdo zkušenosti ? Jde o to že gramofon mám z pozůstalosti a má pro mě vysokou cenu. Děkuji za případné reakce.

JirkaM
Kontaktovat uživatele:

Re: Pan Zatloukal Litovel

Příspěvek od JirkaM » 20 úno 2019 12:39

Před dvěma lety - na základě pozitivních referencí - jsem u něj chtěl repasovat NC470. Už tehdy mne předem varoval, že toho má moc a může to trvat i půl roku. Tak jsem nakonec repasi oželel, ani jsem to k němu nedával a koupil jsem si jiný přístroj. Což samozřejmě není řešení pro tebe.

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 » 20 úno 2019 12:53

Vydrž prďka vydrž. ;)

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos » 20 úno 2019 15:10

a to je nemilé...dříve sbíral vcelku pozitivní reference ale 4 měsíce to je na sankční vymáhací komando, indicie podvodu a žalobu, doufám že máš písemnou dohodu ohledně termínu dodání a ceny, bez toho dnes ani ránu, právní prostředky jsou pak neúčinné, soráč teda hoši ale ČR je rozvojová zem lumpů darebáků tak proto

JirkaM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JirkaM » 21 úno 2019 20:20

Lechos:... teda soráč... ale vůči panu Zatloukalovi mi skoro připadá žalovatelný tvůj příspěvek...
Nic o tom nevíš.. a podvodník, lump a darebák...

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 21 úno 2019 23:13

Bud vyckej, nebo si svuj pristroj odvez. Jina moznost neni.

RedBaron
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od RedBaron » 22 úno 2019 13:30

No sorry, ale každýho, kdo tímhle stylem dělá, jsem zatím poslal do haj.lu, protože automechanik, kterej má plnou zahradu rozebranejch aut a dokončuje je týdny a měsíce podle toho jak se vyspí nebo jak přicházejí díly, v jejichž objednávání je totální zmatek, takovej je taky zralej na střelbu a může "umět" jak chce. Časem si člověk nejvíc dokáže vážit toho, když vám někdo ve čtvrtek dopoledne slíbí hotový auto, že taky bude a odpoledne s ním můžete letět přes republiku kam potřebujete. Nebo rok je ještě v pořádku? Nebo tři roky? To nejsou prací zavalení umělci, to jsou lidi, co nevyřešili jednu důležitou věc na tomto světě a to je organizace času, mrhají tak časem svým i časem jiných. A hloupej kdo něco svého k někomu takovému dá (uskladní bez možnosti používat), kor když to dopředu ví.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos » 22 úno 2019 13:50

JirkaM píše:
21 úno 2019 20:20
Lechos:... teda soráč... ale vůči panu Zatloukalovi mi skoro připadá žalovatelný tvůj příspěvek...
Nic o tom nevíš.. a podvodník, lump a darebák...
teda soráč ale nikoho jsem (prozatím) nejmenoval jo a o Tvůj majetek nejde, tak je ti to fuk, co...

Křeček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Křeček » 22 úno 2019 14:12

Od pana Zatloukala jsem v minulosti opakovaně kupoval náhradní díly a součásty pro gramofony - velká spokojenost. Doporučoval jsem ho i kolegovi na opravu jeho gramofonu - také vše OK. Vždy upozorňoval, že má hodně práce, ať počítáme s delším termínem opravy/dodávky (něco mi sháněl vyloženě na zakázku, neměl skladem).

Nevím, jak konkrétně s ním byl kolega domluvený na konkrétním termínu a ceně opravy. Ale podle mých zkušeností to určitě není lump/podvodník/darebák typu Sinclair (Malaník), který nabere zboží/objednávky, následně dělá mrtvého brouka a odmítá vydat cizí věci. Pokud Ti dlouhý termín nevyhovuje, napiš mu, myslím, že Ti bez problému gramofon vrátí a následně si ho nech opravit jinde. Ostatně, v každém městě je spousta odborníků, kteří Ti starou 440-ku rádi a rychle odborně opraví :-) .

bryston
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bryston » 23 úno 2019 14:17

Ostatně, v každém městě je spousta odborníků, kteří Ti starou 440-ku rádi a rychle odborně opraví.

Možná víc, než odborníků na dělání kablíků.

Zdravím Tě po dlouhé době jmenovče. Doufám, že se máš skvěle.

Sqvirell90
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sqvirell90 » 24 úno 2019 20:46

Díky za informace.
Rozhodně jsem příspěvek nepsal kvůli jakémukoliv útočení na pana Zatloukala. Nemám ani problém s čekací dobou,kdyby mé pan Zatloukal dopředu upozornil,určitě bych to respektoval.
Problém byl,že nedal absolutně vědět o stavu nebo jestli se oprava někam posunula. Měl jsem pouze obavu o svůj přístroj,teď vím že je v dobrých rukou.
Děkuji !

lidumil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lidumil » 25 úno 2019 17:28

Pan Zatloukal jistě není v této republice jediný odborník na opravu NC 440. Ale záleží odkud jsi.

Sadamek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadamek » 28 úno 2019 20:05

P.Zatloukal toho ma prostě hodně, je to navíc starší osoba s profesní minulostí v Litovli. Soudy typu podvodník je kravina.práci dělá poctivě a taky zdlouhavě. Buď trpělivý. Pokud nevěříš pošlu ti kontakt na jinou neméně fundovanou osobu. Dodací lhůta bude obdobná.

cvrcek69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od cvrcek69 » 04 bře 2019 07:53

Teď jsem mu psal email kvůli repasi grama a odpověď zněla ať počítám s půlrokem. Jelikož mi přístroj leží doma tak v klidu vydržím když bude ležet jinde 🤔

Peterka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peterka » 08 bře 2019 18:31

Dobrý podvečer.
Musím ze vzteku reagovat na zmíněného pána.
Panovi Zatloukalovi jsem minulý rok posílal dva gramogony včetně dvou zesilovačů na kompletní repas a opravu. Zboží nemám do dneška hotové. Přestal reagovat na telefony a neustále tvrdí že není doma,protože bych se s ním rád domluvil na vyzvednutí sve techniky v hodnotě cca 20 000kč.
Vlastnil jsem gramofon Tesla NC 500 který měl na plexiskle poznávací nálepku. Stejný gramofon jsem viděl zhruba před měsícem na prodej na Slovenském bazosi.
Je zřejmé že pan Zatloukal rozprodal kompletně celé zboží a pouze se vymlouvá na nedostatek času.

Odpovědět