Phono MoFi Ultraphono + Ortofon 2M Blue

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
efičák
Příspěvky: 1971
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Phono MoFi Ultraphono + Ortofon 2M Blue

Příspěvek od efičák »

"Vládne spokojenost. Ovšem do doby než začne hlodat červíček a našeptávat: "Co by se stalo, kdybys místo té Supry tam dal jiný kabel? Byla by Ortofon 2M Black overkill k tomu tvému gramci?" :twisted:
A ono to přijde."


Jo, všechno má vliv. A teď nastává chvíle kdy se rozhoduje zda v tom totálně ujedeš, nebo zůstaneš v pohodě. *2thumbsup*

Třeba pořídit špičkový kabel od přenosky přímo do phona.
Zda drahou MM, nebo stejně drahou MC LO.
Lepší přenosky přinášejí větší rozlišení a když posloucháš do sluchátek, uslyšíš více samotný gramofon.
Pohon a všechno chvění co tam může zlobit.

2M Black si můžeš poslechnou na Analog platet Já měl všechny ale pro mne je nejlepší 2M Blue. Dobrá cena a příjemný zvuk.
MC LO hrají jen na dobrém phonu nebo s trafem SUT.
Dej si čas, pročti diskuze a pak k někomu na návštěvu.

marty63
Příspěvky: 48
Registrován: 16 pro 2021 15:24
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Phono MoFi Ultraphono + Ortofon 2M Blue

Příspěvek od marty63 »

Díky moc za radu, Efičáku. Zatím penízky půjdou do vinylů. Časem třeba začnu špekulovat o něčem. Zatím se bude poslouchat. Před chvílí jsem doposlouchal Nick Ayoub Quintet – The Montreal Scene a byl jsem fakt nadšený muzikou i vědomím, že poslouchám 59 let starej vinyl.
Dotaz bych ale měl na zdejší guru - ten přezesilovač můžu nechat zapnutý nebo je lepší ho vypnout ze zásuvky (jinak to nejde)?

ayman
Příspěvky: 259
Registrován: 06 bře 2016 22:49
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Phono MoFi Ultraphono + Ortofon 2M Blue

Příspěvek od ayman »

Mám Moon a výrobce uvádí, že pro maximálně možný výkon se doporučuje nechat ho konstantně zapnutý, proto tam není vypínání, ta desetikačka za měsíc mě nezrujnuje. Při odjezdu na dovolenou vypnutí samozřejmě nevadí.


Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], BVa a 5 hostů