Podvodník.

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodník.

Příspěvek od LawIAR »

lechos píše:dokaž svou nevinu
neviem, kde žijete vy, ale v mojom svete platí prezumpcia neviny, nie prezumpcia viny.

"společnost je morálně nemocná, demokracie vychovala zmrdy, zloděje a podvodníky." lechos

Lemon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lemon »

sekal píše:Ten inzerát lze ještě dohledat - http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod ... man-t-210/.
To je síla,co lidi dokážou pro pár korun.Ke všemu je to důchodce:
http://uzivatel.hyperinzerce.cz/uzivate ... valehrach/
http://hifi.slovanet.sk/bb/profile.php? ... ile&u=1082

gotzilák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gotzilák »

Co se týče tuneru měl jsem zájem a volal jsem prodávajícímu, zda je tuner v pořádku tak jak to délám vždy,říkal že ano. Poslal jej, a jen svítil a nehrál. Po vzájemné domluvě s prodávajícím, mi bylo řečeno,že jestli oprava bude stát do 800 Kč mohu si jej nechat, Na opravě byl 4 x a mimo jiné mi opravář ukázal,že tuner asi ležel vedle nějaké kyseliny,protože jak vnitřek přístroje i spodek byl rezavý. Vyměnil tam hodně tranzistorů atd a oprava opravdu stála 800 kč. Ale po opravě se my tuner nelíbil,proto jsem ho dal do bazaru. Ale po 3,5 měsících opět tuner přestal hrát a opravář mi povídal,že ten tuner už nikdo neopraví,tak ho mohu použít jako dekorace,či jej tam nechat jako náhradní díl. To že je na bazaru,bohužel to neumím mazat a tam mi je vše připomínáno. To, že jsem neposlal tuner zpátky,víte to když někdo lže jednou,může lhát i po druhé,prostě jsem mu nevěřil a ještě vyhrožoval. že přijede a se mnou si to vyřídí. Ať mi napíše číslo účtu já mu těch 130 kč pošlu,at´má jeho dušička pokoj i když součástky z tuneru poslouží někomu jinému.

zabiny007

Příspěvek od zabiny007 »

gotzilák píše:Na opravě byl 4 x a mimo jiné mi opravář ukázal,že tuner asi ležel vedle nějaké kyseliny,protože jak vnitřek přístroje i spodek byl rezavý
V jiném vlákně jsi přiznal, že z tebe opravář dělal vola. Takže byla tvoje volba a tvoje chyba, že jsi to dával k němu. Proč by měl teda za tvou blbost platit Patmann či kdokoli jiný? *headbang*
gotzilák píše:Dnes jsem konečně skončil s opravářem,který za mě dělal vola. Tuner opravoval 4x , tape deck Luxman 3x, Akai 4x, Za vše si samozřemě účtoval nemalé sumy a oprava de-fakto nestála za vynaložené peníze
více viz: post159498.html#p159498

gotzilák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gotzilák »

Teď už vím,že země dělal vola a bral si jen peníze,dal jsem na radu mého kamaráda,že je dobrý. Tuner jsem si koupil o mnoho dříve,kdy jsem mu věřil a bohužel po páté, jsem ho tam bohužel nechal na náhradní díly. Tape deck AKAI 760, kdy jsem mu přestal věřit, ten jsem kupoval v loni asi v září a doteď je u jiného opraváře,který nevěřil co s ním původní opravář dělal a neví jestli půjde opravit a podle prodávajícího měl být funkční, tak jak tuner. Vím byla to má bohužel blbost. Zaplatím tech 130 kč na učet prodavajíciho ,který také zalhal co se týče tuneru.

Patmann
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patmann »

Tak nakonec jsem lhář já, no to je super *thumbs up*
Moje číslo účtu: 1526545173/0800. Jsem zvědavý, jestli mi co dojde...

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Katdy si myslim udela obrazek sam..

gotzilák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gotzilák »

Víte, já když něco kupuji,tak chci aby to bylo pokud možno funkční. Začalo to tunerem. Pan Patmann nabízel podle něj funkční tuner, který ležel 2 roky někde na skříni.Samozřejmě jsem se ho ptal zda je funkční, bohužel ho ani nevyzkoušel a poslal jej. Bylo mi divné,že jsem za něj nezaplatil,ale podle Patmanna měl jsem jej vyzkoušet a tady už si protiřečí a zaplatit 600kč + poštu. Samozřejmě tuner jen svítil a nehrál. Po telefonickém hovoru jsem se dozvěděl od p. Patmanna pokud oprava bude stát 800kč,což je vlastně tuner a pošta,že je vše v cajku. Tuner byl na opravě 4x a což bylo dost trapné a po čtvrté mi opravář rozdělal vrchní kryt a vnitřek ale i venek byl rezavý a tuner musel ležet vedle nějaké kyseliny nebo p. Patmann jej polil.Tuner i po čtvrté opravě hral dost divně,proto jsem ho dal na inzerát. A tady začaly mé problémy. P.Patmann mě nařknul,že jsem mu nezaplatil poštové a když jsem mu poslal účtenku,řekl,že opraváři nevěří a že za mnou přijede a vyřídíme si to. Bohužel tuner po opravě hrál asi 4 měsíce a když jsem ho nesl opraváři po páté,řekl že rezavý tuner už se nespraví a hodí se jako na součástky, tak jsem ho tam nechal. Samozřejmě poštovné zaplatím ať má dušička p Patmnna pokoj,. Nebudu se dohadovat s lhářem,který posílá bohužel nefukční věci.

kite19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kite19 »

Škoda, že v tom inzeráte nepíšeš o tej neopravitelnosti a o tom, že je len na súčiastky.
Nedal si za neho ani korunu a kritizuješ človeka čo ti ho dal za poštovné, ktoré si zatiaľ nezaplatil. Mal by sa ospravedlniť a nie ho kritizovať.

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR »

Problém nie je v tom, že jeden z vás je klamár, ale problém je v nesprávnom spôsobe komunikácie. No to si musíte vydiskutovať sami.. A nie sa takto dohadovať a osočovať na fóre.

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

Pro mě jednoznačně minus pro godzilaka,nezaplatil co má a v následné inzerci fakt nedal najevo,že se jedná o přístroj na náhradní díly,takže vlastně podle svých slov dělá to samé co patman,ale stim rozdílem,že patman nevěděl o nefunkčnosti přístroje,kdežto godzilaka ano a i přesto ho prodával a úplně vklidu takze *thumbs down* *thumbs down* *thumbs down*

Woofer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woofer »

kite19 píše:Škoda, že v tom inzeráte nepíšeš o tej neopravitelnosti a o tom, že je len na súčiastky.
.
Přesně tak,v inzerátu,který rychle zmizel se nepsalo o nefunkčnosti ,Takže vědomě posílal černého Petra dál.Když gotzilák obdržel nefunkční přístroj,tak jej měl vrátit a požadovat poštovné za odeslání.Myslím,že Patmann nejednal jako podvodník,jinak by si nechal vše zaplatit předem.Jen chyboval v tom,že nezkusil funkčnost před odesláním.A skladoval to v lučavce královské :mrgreen:

Patmann
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patmann »

Mi ten tuner fungoval, nevím proč bych ho dával do nějaké kyseliny, nejsem blázen, byl pak asi dva roky zabalený v igelitu ve skříni a jsem tady za zloděje :-). Číslo účtu jsem napsal, tak doufám, že mi poštovné přijde, alespoň to... Gotzilak mi tvrdil, že není funkční, pak ho prodával dále, je to podle vás poctivý člověk? :-) Jako mi o ty peníze nejde, klidně bych ho daroval dobrému člověku, ale toto je na mě opravdu moc, kdo mě zná osobně, myslím si obrázek udělá sám...

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Chlapi, kdybyste si misto prani spinavyho pradla na foru spolu zavolali, rekli si co a jak, dohodli se na oboustranne prijatelnym reseni nebo zasli na pivo, udelali byste lip.
Dyt vo nic nejde...

Odpovědět