PRIMARE propojení SP33 a BD32 přes 2xHDMI

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
zabiny007

PRIMARE propojení SP33 a BD32 přes 2xHDMI

Příspěvek od zabiny007 »

Ahoj, mám PRIMARE SP33 a BD2mkII a mám je propojeny dvěma HDMI kabely. Na BD32 mám nastavenu volbu Split, tedy HDMI 1 out je primárně jako video a HDMI 2 out je primárně pro audio. Tyto dva kabely mám zapojeny do SP33 - z HDMI out 1 do HDMI in 1 a HDMI 2out do HDMI in 1. Když však chci v SP33 nastavit a přiřadit pro zvuk a video jiný HDMI vstup, tak mi to nejde - automaticky se to vždy přepojuje na druhou volbu. Tedy když dám na video vstup 1 a na audio dám vstup 2, automaticky volba u videa přeskočí taky na 2. A opačně. Když nastavím nejdřív Audio na 2 a pak chci dát na video 1 - audio automaticky přeskočí i audio na vstup 1. Netušíte, co jsem mohl někde přehlídnout a proč to nejde?
Díky

zabiny007

Re: PRIMARE propojení SP33 a BD32 přes 2xHDMI

Příspěvek od zabiny007 »

Jedná se o nastavení v tomto menu:
- když na audio zvolím HDMI 2 a pak přejdu na volbu Video a zde navolím HDMI 1, změní se automaticky i volba u audia. Je to provázané a nejsem schopen přijít na to, proč :-(.
Toto neplatí, pokud zvolím jakýkoliv jiný vstup pro audio, než je HDMI - pak se to volbou Video vstupu navolení Audio vstupu nemění...
Obrázek

Odpovědět