Reciever k Jamo S 606

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
koudy42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Reciever k Jamo S 606

Příspěvek od koudy42 »

Pokud je na pouzite záruka ala hifibazar, pak pouzite. AVR ztraci rychle na cene a osobne bych zvazil jestli dane f(p)icuriny vyuziji. Starsi stroje za neco staly viz Z-serie Yamaha. Tyto nove plecky jsou jen o konektivite, marketingu a nenazranosti spotrebniho retezce. Podtrzeno, secteno bazarem se dostanes vys kvalitou.

LMartinicky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LMartinicky »

Vy mi davate *palec* ale pecka, diky za nazory. Myslim, ze mi to dost pomaha.

@Paul jj nejvetsi slabinou budou bedny. Kdyz jsem byl chudy student tak jsem po nich par let touzil, az jsem si je jednou konecne koupil. Neni to zadna hitparada (to uz po tech skoro 9 letech vim), ale ted bych to chtel posunout vys. Gramec mam Pioneer, budu ho vsak menit za Technics dvanactistovku (taky sen z mladi ;) ). No a k tomu ten reciever. Bedny snad jednou obmenim taky - treba Sonus Faber (ha ha :)). Zatim ale potrebuji kvalitni reciever, co z Jama dostane maximum a zvladne pak i pripadne lepsi repro. Samostatny zesik asi ne, z 85% sice posloucham vinyl ale s manzelkou se radi koukneme i na film obcas

Takze ten Harman z hifibazaru je asi jej volba, co?

Paul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

jj-koudy to napsal dobře-ale právě jsem otevřel stránky hifibazaru a ten Harman se mě tam neobjevuje....tak nevím,co se děje :roll:

hankie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hankie »

LMartinicky píše:
27 pro 2017 18:55
@ hankie ach so :) uz jsem ho nasel. To je dobra cena, diky...

A ted otazka do pranice. Harman AVR660 pouzite nebo za dvojnasobek ceny nove Onkyo tx rz820? Ktere a proc?:)
Cauec, ja zatim ten svuj AV nikde neinzeruju, tak nevim, jakou cenu jsi videl. Ale jen pro info k AV prodavam komplet sloupy Jamo c605 a 2 subwoofery Jamo e8sub. V tomhle kompletu a jeste se satelity Jamo c401 a centrem B&W to hraje brutalne. Zejmena 2 dvousetwatove woofery krasne podporily spodni pasmo.

Papolius
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Papolius »

Já tam ten Harman stále vidím....
jinak si myslím že to zmiňované Onkyo výše také nebude špatné, koukal jsem že má integrované streamovací služby což je jistě výhoda. Hlavně nekupovat nic novéhhho, za tyto prachy to bude šlupka první třídy.
Časem nahoéníš nové repro a bude to super. Já měl svoje nejlepší domácí kino sestavené komplet z repro Tesla ARS 840 a ARS 844. 2 hlavní, 2 jako centr, 2 jako sorroundy + sub a hrálo to geniálně za pár korun :-) to jen tak pro odlehčení.

Odpovědět