Shanling m3x DLNA vs připojení kabelem

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
krokovka
Příspěvky: 18
Registrován: 26 pro 2023 14:25
Kontaktovat uživatele:

Shanling m3x DLNA vs připojení kabelem

Příspěvek od krokovka »

Zdravím. Poprosím o radu zkušenějších audiofilů. U mého přehrávače Shanling m3x stále laboruji o to jak tento přehrávač co nejkvalitněji připojit k domácímu kinu Onkyo tx nr 676.Přehrávač mám chvíli a jsem naprosto spokojen z nahrávkami ve vysokém rozlišení který přenáším z přehrávače buď přes chromecast nebo dts play-fi. Vlastním i sluchátka Shure srh 840 a objednal jsem si z Číny symetrický kabel 4.4 mm.. bohužel se špatným Jackem 3.5mm....shure potřebují 2.5mm jack. A teď co mě zajímá:Pokud kabel připojím z přehrávače symetrickým 4.4mm kabelem do onkya přes audio jack vstup... bude výsledný zvuk kvalitnější než přes DLNA? Jinak pro ten kabel nebudu mít žádné využití... snad jen koupit nějaký adaptér.., ale nic vhodného jsem nenašel. Děkuji za radu.


krokovka
Příspěvky: 18
Registrován: 26 pro 2023 14:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Shanling m3x DLNA vs připojení kabelem

Příspěvek od krokovka »

na tyto redukce a podobné jsem koukal.., ale nevím jestli splňují nějakou certifikaci hifi.., když už budu mít ten 4.4 mm symetrický kabel... sice kabel je sice z číny a nebyl moc levný a vypadá celkem kvalitně..... jen ta koncovka... kterou jsem popletl🥺

Liamee
Příspěvky: 440
Registrován: 16 kvě 2023 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Shanling m3x DLNA vs připojení kabelem

Příspěvek od Liamee »

Žádná "hifi certifikace" neexistuje. A už vůbec ne na takovýhle přechodky/redukce.

krokovka
Příspěvky: 18
Registrován: 26 pro 2023 14:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Shanling m3x DLNA vs připojení kabelem

Příspěvek od krokovka »

moc děkuji za sz zprávy😊... ještě tedy, když už mám vysvětleno jak je to z tou kvalitou zvuku.... co teď s tím kabelem? Hledám nějakou redukci nebo něco podobného, dám sem pak odkaz co že jsem to koupil za kablík. Potřebuju prostě něco s čím spojím sluchátka Shure srh 840..,který má odpojitelný 2.5mm jack s tímto 4mm symetrický kablíkem...


mcm
Příspěvky: 306
Registrován: 24 led 2020 12:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Shanling m3x DLNA vs připojení kabelem

Příspěvek od mcm »

je to úplně jedno jak to připojíš bude to hrát pořád blbě, tyhle levný AVR v ceně 10-15 tisíc jsou primárně určený pro vtažení filmového diváka do děje kdy to dělá bum, cink, prásk ze všech stran. Hudba se používá většinou jen jako podkres k nějakému rozhovoru nebo dění na plátně a proto ani není potřeba aby to dobře hrálo. Jsou i AVR které hrají jakž takž dobře třeba Denon AVC-X3700H ale cenovka začíná někde na 30 tisících a stejně se to oproti stereo zesilovači nechytá.

https://www.audiosciencereview.com/foru ... t_Reviews/
Přílohy
avr.jpg

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], BVa a 5 hostů