Dobrý den, rozhoduji se jestli mám koupit zmíněný zesilovač. Měl by patřit mezi lepší, ale je starý přes 20 let, tak se bojím, že za chvilku tam odejdou kondenzátory (doufám že jen ty). Problém vidím v tom, že také kondenzátory jaké tam jsou použité (63V, 12000uF) jsem v žádném obchodě se součástkami nenašel. Jaké kondíky bych tam mohl dát (abych samozřejmě nezměnil hodnoty zesilovače)?
Tady uvádím odkaz na stránku, kde je detailně rozebrán zmíněný zesilovač...
Kód: Vybrat vše
http://picasaweb.google.com/muzg123/SONYTAF630ESD#
Předem děkuji za odpověď... 